50 Mbps internette yüksek ping

O download ve upload orantısız 25 Mbps dowloand hızım ve 9 Mbps upload hızına sahibim biri tabiri caiz ise zengin diğeri ise fakir gibi duruyor.
Bu aslında dağın görünen kısmı :D Aynen dediğin gibi öyle 8upload almama rağmen 3500bitrate yayınlarım donuyor ama en en sevdiğim yanı 48download yazmasına rağmen 60-65download alıyorum genelde :D Bu ekteki 5.9hali
1609358818472.png

Gayet güzel ve yeterli. 1080 p yayın dahi yapılır :)
O download ve upload orantısız
Kötü diye bir şey yazdığımı hatırlamıyorum orantısız olduğunu söyledim.
Bu aslında dağın görünen kısmı :D aynen dediğin gibi öyle 8upload almama rağmen 3500BITRAte yayınlarım donuyor ama en en sevdiğim yanı 48download yazmasına rağmen 60-65DOWNLOAD alıyorum genelde :D bu ekteki 5.9haliEki Görüntüle 809135

Yok hocam benim dediğim Dowloand'ı doldur anam doldur mantığıyla koymuşlar Upload ise az koy fazlasına gerek yok mantığıyla gibi duruyor.

Sanki TR'de kimin simetrik interneti var hocam sizde alemsiniz :D
Ah keşke uploadım sorunsuz olsa 8 göstermesine rağmen sanki türk telekom yayın açtığımı görüp 3uploada düşürüyor diye düşünüyorum artık :D
Kötü diye bir şey yazdığımı hatırlamıyorum orantısız olduğunu söyledim.

Yok hocam benim dediğim Dowloand'ı doldur anam doldur mantığıyla koymuşlar Upload ise az koy fazlasına gerek yok mantığıyla gibi duruyor.
Aynen öyle ama internet hat bilgilerime baktığımda 50uploada kadar altyapım destekliyor.Taahhüt dolduğunda bu konuyu dilekçe ile bildireceğim ve ücreti mukabilinde veya ücretsiz uploadımı yükseltmeyi düşünüyorum.Hakkımızı aramamız lazım.

Sanki TR'de kimin simetrik interneti var hocam sizde alemsiniz :D
Yayıncılar enayi o zaman Türk Telekom hocam bu 999 MB bile alsan yayın açtığını fark ediyorlar çabuk hızını düşürün falan diyorlar herhalde.bende çözemedim.
Bu l*vuk ne yapıyor hızını düşür falan diye modeme komut veriyorlar heralde.

Yeni konular

Geri
Yukarı