50 Mbps upload ile pingsiz yayın yapılır mı?

Bazı arkadaşlar komik bulmuşlar. @pilavyer @egenalbandit @Ek01000 @Lergoooon @Karamurselee neyi komik buldunuz aşarı merak ettim.

Başlıktaki soru komiğime gitti biraz. Ping, hızdan ziyade altyapı türüne ve dengesine bağlıdır. 50Mbps hızı alıyorsan muhtemelen fiber altyapın vardır. 5 Mbps ile 4000 bitrate vererek 900P60FPS yayın açmışlığım var. Sorun olmuyor yani.
Şey soruyor gibi olmuş biraz "RTX2080 aldım işlemcim i7 10700K geta 5 oynayabilir miyim"

Başlıktaki soru komiğime gitti biraz. Ping, hızdan ziyade altyapı türüne ve dengesine bağlıdır. 50Mbps hızı alıyorsan muhtemelen fiber altyapın vardır. 5 Mbps ile 4000 bitrate vererek 900P60FPS yayın açmışlığım var. Sorun olmuyor yani.
Şey soruyor gibi olmuş biraz "RTX2080 aldım işlemcim i7 10700K GET'a 5 oynayabilir miyim"

Dostum VDSL2 yazdım silinmiş. VDSL2'de 4000 bitrate verince ping oluyor. 50 Mbps uploaddım yok zaten. Saye sisteminden bahsettim o gelince almayı planlıyorum dedikleri gibiyse. Ve yayındayken bahsettim upload yapınca veya download yapınca ping çıkıyor ya. 8 Mbps yayına versem 50'den ping yapar mı diye sordum.

Geri
Yukarı