50 Mbps upload ile pingsiz yayın yapılır mı?

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
Saye sistemi gelecek ya hani TürkNet gibi diğer firmalar istedikleri hızları girecekler. Bende şunu sormak istedim. Mesela 50 Mbps upload hızından 8 Mbps upload hızını yayına versem. Ping çıkar mı? Altyapım 51 Mbps upload destekliyor. Saye sistemi gelince 50/50 simetrik almayı düşünüyorum. Şu an 5 Mbps upload hızında sürünüyoz :(. Ping çıkar mı?

Çıkmaz böyle ping. Bakalım Saye gelsin. Benim hatta 80 down(75 paketim), 40 upload kaldırıyor. Ne olacak görürüz. Sıkıldım su Türk telekomun tekelinden. Ülkede sorun bitmiyorki. Adamlar 25 dolara gigabit internet alsinlar bide bize bak.

Çıkmaz böyle ping. Bakalım Saye gelsin. Benim hatta 80 down(75 paketim), 40 upload kaldırıyor. Ne olacak görürüz. Sıkıldım su Türk telekomun tekelinden. Ülkede sorun bitmiyorki. Adamlar 25 dolara gigabit internet alsinlar bide bize bak.
Hocam ne yapalım ya :( . Dolar Eurobayrak cebine günde min. 5000dolar indiriyordur bunlarla.

Çıkmaz böyle ping. Bakalım saye gelsin. Benim hatta 80 down(75 paketim), 40 upload kaldırıyor. Ne olacak görürüz. Sıkıldım su Türk Telekom'un tekelinden. Ülkede sorun bitmiyor ki. Adamlar 25 dolara gigabit internet alsinlar bir de bize bak.

Şahsen merek ettiğimden sordum. Bazı arkadaşlar komik bulmuş merak ettim. Neyi komik buldunuz?

Geri
Yukarı