50 TL 12 cm fan tavsiyesi

Attığınız fan kötü. 1500 RPM hızında 28.2 CFM hava akışı var. Rampage 6C-120 olanın ise 1200 RPM hızında 45.5 CFM hava akışı var. Aynı özellikler Rampage 4C-120S'de de var ama fiyatı daha pahalı olduğu için mantıklı değil. F/P ve özellikleri açısından en mantıklısı Rampage 6C-120 olur.

Tamam hocam teşekkürler bir kaç şey soracağım.
1.) 6C-120 fanı 4 pinli girişe takabilirim değil mi? Bende şuan sadece 4'lü giriş var çünkü.
2.) Bu fanı egzoz için alacağım yeterli olur mu?
3.) Sesli bir fan değil mi?

Tamam hocam teşekkürler birkaç şey soracağım.
1.) 6C-120 fanı 4 pinli girişe takabilirim değil mi? Bende şu an sadece 4'lü giriş var çünkü.
2.) bu fanı egzoz için alacağım yeterli olur mu?
3.) sesli bir fan değil mi?

1.) Takabilirsiniz.
2.) Yeterli olur.
3.) Fan hızı 1200 RPM, Max ses seviyesi 20.9 dB olarak belirtilmiş. Sessizdir diye düşünüyorum.

4. pin sensör pinidir. Fan dönüş hızı gibi bilgileri okumanızı sağlar. İlk 3 pine takabilirsiniz.

Hocam umarım dediğiniz gibi olur. Bir sorun olur ise ben sizi etiketlerim buraya. Bu hafta alacağım içinden takacağım vida ve pin kablosu çıkar değil mi?
Arctic alın geçin hocam. Hava akışı (53 CFM) gayet iyi ve aşırı sessiz. Önerimdir.

Artic'in Rampage'den çok bir üstünlüğü var mı ona göre düşüneceğim çünkü ışıklı da olsun istiyorum. Çok bir fark yoksa ışıklı olan önceliğimde.

Hocam umarım dediğiniz gibi olur. Bir sorun olur ise ben sizi etiketlerim buraya. Bu hafta alacağım içinden takacağım vida ve pin kablosu çıkar değil mi?

Evet çıkacaktır. Kutu açılım videolarını izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@PhysicalDecline Şimdi gördüm. Arctic F12'nin Rampage 6C-120'den çok bir üstün özelliği yok. Rampage olan 1200 RPM ve 45.5 CFM iken Arctic olan 1350 RPM ve 53 CFM. Aradaki fiyat farkına değmez bence. 1 tane Arctic F12 yerine 2 tane Rampage 6C-120 alabiliyorsunuz.

Son düzenleme:
Hava akışı mükemmel olsun ve ışıklı mışıklı olsun diyorsanız en iyi tercih:

Ömürlük denebilir. :)

Hava akışı mükemmel olsun ve ışıklı mışıklı olsun diyorsanız en iyi tercih:

Ömürlük denebilir. :)

Bütçemi çok aşıyor hocam. :( Ben 6c-120'yi 41 TL'ye kargo dahil sipariş verdim.
Rampage 4C-120S fiyatına göre iyi bir fan. Alabilirsiniz.

Hocam ben sizin mesajınızı görmedim. 6C-120'den iyi mi bu model? 15 TL fazla verip almaya değer mi? Ona göre siparişimi iptal edeyim. (8C-120 sipariş verdim ama iptal edebilirim.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı