50 TL Antivirüs Önerisi

Windows Defender yeterli koruma sağlamaz, onun yerine ücretsiz olan Kaspersky Security Cloud'u öneririm.

Windows Defender yeterli koruma sağlamaz, onun yerine ücretsiz olan Kaspersky Security Cloud'u öneririm.

Bunun yapılmış bir araştırması var mı? İnternette windows defenderin yeterli koruma sağladığına dair bir çok makale var. Şu takım tutar gibi antivirüs tutma huyu beni çok güldürüyor.

Kaspersky de çok iyi bir antivirüs ancak kişisel olarak Kaspesky ürünleri her zmana bilgisayarlarımı yavaşlatmış ve stabilitesini bozmuştur. Ücretli versiyonunu alıp iade etmeme sebep olmuştur örneğin.

En ideal şey, ücretsizleri teker teker deneyip en sistemi yormayanı seçmek. Koruyuculukları arasında, "kişisel kullanım" için bir fark yok.

Takım tutmuyorum gerçekleri söylüyorum. Sene oldu 2020 hala Kaspersky sistemi yoruyor, yorumları var Defender'dan daha iyi koruma sağlıyor ve daha az ram kullanıyor birkaç ay önce ram kullanımı hakkında konuşulmuştu.

Tamam.

Sene olmuş 2020 hala araştırma yapmadan bir yazılıma fanatiklik yapılıyor. 2018 yılında ben 5 bilgisayarıma lisanslı olarak Kaspesky kurdum ve beğenmedim. Şuanda windows defender kullanıyorum ve beğeniyorum. Bu benim tecrübem. Şuanda dediklerinin; "En büyük cimbom başka büyük yok" lafından daha mantıklı olduğunu mu düşünüyorsun?

Sen Kaspersky kullan ben de windows defender. 😂

Aynen. Sen çok araştırmacısın, profesyonelsin bana taraftarlık yapma diyorsun ama kendin Defender'ı çocuğun gibi koruyorsun, bu ne yaman çelişkidir arkadaş hahaha :D.

Bu konuyu oku da belki bir şeyler öğrenirsin, hadi kolay gelsin.

Bilgisayara geçince bir Windows Defender seven olarak ben de konuya katılacağım. Bakalım ne kadar ram harcıyor. Gerçek zamanlı koruma dışında bir çok özelliği kapalı.

Kesinlikle Norton. Hem AV-TEST 2019 da üst sıralarda yerini almış bir Antivirüs hem de bilgisayarı kasmıyor zorlamıyor sessiz sedasız arka planda çalısıyor. 4 GB ram çift çekirdek pc kullanıyorum :(( bilgisayara yük olmuyor ek olarak kaspersky cok yük oluyor performans konusunda kaspersky önermem.1 ay Ücretsiz deneme imkanın var deneyebilirsin.Şuradan inceleyebili ve antivrüsleri karşılastırabılırsın Test antivirus software for Windows 10 - October 2019
Windows Defender yeterli bence.
şaka mı bu :D AV-TEST incelemelerinde alt sıralarda. Yeterli değildir kesinlikle.

Kesinlikle Norton. Hem AV-TEST 2019 da üst sıralarda yerini almış bir Antivirüs hem de bilgisayarı kasmıyor zorlamıyor sessiz sedasız arka planda çalısıyor. 4 GB ram çift çekirdek pc kullanıyorum :(( bilgisayara yük olmuyor ek olarak kaspersky cok yük oluyor performans konusunda kaspersky önermem.1 ay Ücretsiz deneme imkanın var deneyebilirsin.Şuradan inceleyebili ve antivrüsleri karşılastırabılırsın Test antivirus software for Windows 10 - October 2019

şaka mı bu :D AV-TEST incelemelerinde alt sıralarda. Yeterli değildir kesinlikle.
Kimin için, ne için yeterli olduğu da önemli. Hangi siteye gireceğini bilen, bilgisayarı tek başına kullanan bilinçli kullanıcılar için fazlasına gerek olmadığını düşünüyorum ben de.

Takım tutmuyorum gerçekleri söylüyorum. Sene oldu 2020 hala Kaspersky sistemi yoruyor, yorumları var Defender'dan daha iyi koruma sağlıyor ve daha az RAM kullanıyor birkaç ay önce RAM kullanımı hakkında konuşulmuştu.
Bunları söylerken ciddi olamazsın. Kaspersky ortalama CPU kulanımında % 11'lik bir CPU yerken Norton avast gibi programlar % 4-5'lik bir CPU kullanıyor meseleleye 11 ve 4 olarak bakma yarı yarıya neredeyse performans kaybı verıyor Kaspersky. Örnek olarak Norton;
11.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı