50 TL Badminton Raketi Tavsiyesi

PokerFace.

Hectopat
Kendime 100 TL'ye aldım şimdi kardeşim de heveslendi. 50 TL'yi geçmemesini istiyorum ve çok hafif olsun.
Marka önemi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendime 100 TL'ye aldım şimdi kardeşim de heveslendi. 50 TL'yi geçmemesini istiyorum ve çok hafif olsun.
Marka önemi yok.
Biraz hortlatmış gibi olacağım özür dilerim fakat kardeşinize hangi raketi aldınız? Aynı şekilde bende yakın zamanda kendime TBF nin RTE 2023 raketinden aldım ve kardeşimde heveslendi bende ona çok ucuza bir raket aldım fakat ona göre ağır bu yüzden ona yeni bir raket alacağım. [emoji4]

o zaman ilk attığım işini görebilir
wilson markasını tenisten tanırız
kaliteli bir finlandiya markasıdır ve çok ağır sayılmaz kardeşinizin yaşını söylerseniz size net bir tavisyede bulunabilirim

Kardeşinizin yaşınızdan ötürü pek raketi kuvvetli savurması mümkün değil genellikle havadan atışlar yapacak başlangıç düzeyi olduğu için. sert smaçlar basması da mümkün değil.bu yüzden pek abartıya kaçmanın lüzumu yok
Selex 5206 Badminton Raketi 3/4 Kılıf (Tek Parça Gövde) Fiyatı
Busso Bs4000 Badminton Raket Tek Parça Fiyatı - Taksit Seçenekleri
bu ikisinden birini tercih edin.Ben 17 Yaşındayım övünmek gibi olmasın ama sağlam bileğim vardır.
bu 2 raketi de smaç basarken filelerini patlattım :/ ama başlangıç düzeyi için bussoyu al derim.
hem pahalı değil hem de bi sevimli raket. sempatisi var.9 yıllık tecrübem var bu dalda. ilk sene antrenmanda selexleri kullanıyodum.sonrasında bussoya geçince bir rahatlama oldu.20 tl de makul bir fiyat.

Ben de 15 yaşındayım badmintona başlayalı 4-5 ay oldu tek sorunum bileğimin kuvvetli olmaması her ne kadar kiloma göre çok daha hızlı hareket etsem de hızlı smaç basamayınca kötü oluyor acaba verebileceğiniz tavsiye var mı bileğimi güçlendirmek için?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı