50 TL CS:GO İçin Kulaklık Önerisi

Quertas

Kilopat
Yer
Bursa/Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Anadolu Üniversitesi Öğrencisi
Arkadaşlar sadece CS:GO'da ses kasmak için 50 TL'ye kulaklık önerisi istiyorum. Belki 60-70 olabilir ama üstü beni aşar. Şimdiden teşekkürler.

O fiyata iyi oyuncu kulaklığı bulamazsınız. Bulacağınız da pek iyi bir oyuncu kulaklığı olmaz. Bütçenizi arttırmanız veya 2.el ürünlere baksanız iyi olur.

O fiyata iyi oyuncu kulaklığı bulamazsınız. Bulacağınız da pek iyi bir oyuncu kulaklığı olmaz. Bütçenizi arttırmanız veya 2.el ürünlere baksanız iyi olur.

Katılıyorum. Tavsiyem Hyperx Cloud Core almanız, hem rahatlık açısından hemde ses kalitesi ve dış seslere karşı yalıtımından dolayı ayrıca piyasadaki çoğu aynı seviye kulaklıktan daha uygun fiyata.

Şuan için fiyat arttıramam . Elimde hiç kulaklık olmadığı için idare etmek için istiyorum. birkaç ay sonra güzel bir kulaklık alacak bütçem olacak . Fakat sizden ricam iyi olsun olmasın CSGO'da ses kasmamı sağlayacak bir kulaklık istiyorum. Uzun kullanmayacağım. Günde en fazla 2 saat.

Şuan için fiyat arttıramam . Elimde hiç kulaklık olmadığı için idare etmek için istiyorum. birkaç ay sonra güzel bir kulaklık alacak bütçem olacak . Fakat sizden ricam iyi olsun olmasın CSGO'da ses kasmamı sağlayacak bir kulaklık istiyorum. Uzun kullanmayacağım. Günde en fazla 2 saat.
Bence telefon kulaklığı falan varsa onla idare et. Bir ay için 50-60 tl harcamanı önermem. Bir ay sonra 50 tl daha eklersin bütçene daha iyi olur

Son düzenleme:
Şuan alacağım kulaklığı 1-2 ay sonra yurt dışından gelen kuzenime alıyorum. Onun için o gelince ben kendime ayrı birşey bakacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı