500 TL CS:GO için kulaklık önerisi

Meastro

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. CS:GO çin iyilerden kulaklık tavsiyesi bekliyorum sizlerden. Corsair Void, Arctis 5, Hyperx Cloud 2 üzerinde durdum ama kararsızım ses az diyenler oluyor vs vs. Ayrıca Cloud 2 CS:GO prolarının neredeyse hepsinin kullandığı kulaklık ama yorumlar eski ve fiyatını hak etmediği yönünde. Arctis iste sesi az diyolar. Karar veremedim.

Özet geçersek: 400 belki 500 civarlarında, sesi yüksek, CS:GO için çok iyi olacak ama ayrıca film, müzikte de üst seviye ses kalitesi sunacak bi kulaklık arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis'in sesi Void'de göre biraz daha düşük. Ancak sesin düşük olmasını geçtim müzik ve filmde Arctis serisi gerçekten kötü. Özellikle Bass'lar. O neydi öyle ya? :D

GSP 300 öneriyorum çok daha iyi ses kalitesine sahip, hiçbir anlamda sizi üzmeyecektir. Saydıklarınız arasından en iyisi Void Pro'dur ama ben şart değilse sanal surround'a o kadar para verilmesini doğru bulmuyorum.

Corsair Void öneririm. Sebebi: Oyun performansı zaten anlatmaya gerek yok ekstradan müzik vb performansı oldukça iyi. Tabi bir Sennheiser olmasa da...

Arctis'in sesi Void'de göre biraz daha düşük. Ancak sesin düşük olmasını geçtim müzik ve filmde Arctis serisi gerçekten kötü. Özellikle Bass'lar. O neydi öyle ya? :D
Void’in sesi yüksek mi peki? Ayrıca yukarıda saydığım modeller olmak zorunda değil tavsiye verebileceğiniz başka modeller de var mı? Mesela Void’den daha iyi fiyatı da aynı vs

GSP 300 öneriyorum çok daha iyi ses kalitesine sahip, hiçbir anlamda sizi üzmeyecektir. Saydıklarınız arasından en iyisi Void Pro'dur ama ben şart değilse sanal surround'a o kadar para verilmesini doğru bulmuyorum.
GSP 300 Gaming kulaklık olsa da sanki daha çok müzik ve film için gibi geldi bana sanki oyun da ses kasılmaz gibi 7.1 olmayınca psikolojik :)
Corsair Void öneririm. Sebebi: Oyun performansı zaten anlatmaya gerek yok ekstradan müzik vb performansı oldukça iyi. Tabi bir Sennheiser olmasa da...
Saydığım modellerden olmasına gerek yok başka tavsiyeniz varsa alabilirim Void’den daha iyi aynı fiyata vb
Void'in ses seviyesi Arctis'e göre daha iyi. Zaten daha fazlası kulaklar için zararlı.
Anladım sağ olun başla tavsiyeniz varsa da alabilirim :)

Deneyimlediğim ürünler için yorum yapıyorum sadece. GSP 300 için daha iyidir dersem sallamış olurum. Kullanan arkadaşları dinlemek gerek. Teknik veriler her zaman doğru sonuç vermez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı