50 TL kulaklık önerisi

HaWlI KuLlANIcI

Hectopat
Daha fazla  
Kuzenim beni aradı 50 TL'ye bir kulaklık bulmuş. Bana sordu bende bu konuları pek bilmem, bilen insanlara sorayım dedim.

İnternetten ilk kez alışveriş yapacak ve benim alışveriş yaptığım 3 yer dışında almayacakmış o yüzden.
Hepsiburada, Trendyol ve N11 dışında olmasın yani.

Bütçe tam olarak 50 TL değil. 50 TL olursa Bluetooth'lu üstüne çıkarsa mikrofona sahip bir kulaklık alacakmış.
Işıklı mışıklı bir şey olmasına gerek yok ancak olursa çok iyi olur ancak ilk önceliğimiz o değil. Sırf RGB olacak diye kalitesiz bir şey olmasın yani.

Bu konular hakkında çok bir şey bilmiyorum yani kendimi tamamen size bıraktım hocalarım :D

Öneriler için şimdiden teşekkürler.

Kuzenim beni aradı 50 TL'ye bir kulaklık bulmuş. Bana sordu bende bu konuları pek bilmem, bilen insanlara sorayım dedim.

İnternetten ilk kez alışveriş yapacak ve benim alışveriş yaptığım 3 yer dışında almayacakmış o yüzden.
Hepsiburada, Trendyol ve N11 dışında olmasın yani.

Bütçe tam olarak 50 TL değil. 50 TL olursa Bluetooth'lu üstüne çıkarsa mikrofona sahip bir kulaklık alacakmış.
Işıklı mışıklı bir şey olmasına gerek yok ancak olursa çok iyi olur ancak ilk önceliğimiz o değil. Sırf RGB olacak diye kalitesiz bir şey olmasın yani.

Bu konular hakkında çok bir şey bilmiyorum yani kendimi tamamen size bıraktım hocalarım :D

Öneriler için şimdiden teşekkürler.
Kulakiçi mi? Kulaküstü mü?

Yani en son 4-5 sene önce 50 lira gibi bir fiyata arkadaşıma philips shm1900 almıştım oldukça kaliteli ve sağlam bir kulaklıktı ama eskiliğinden dolayı artık satılmıyor ve satılan yerlerdede 200 lira gibi uçuk fiyatlara satılıyor. Bu dönemde 50 liraya kulaklık biraz imkansız.

Bence 50 TL bütçesinin üstüne çıkmalısınız Rampage'in kulaklıkları 180 TL civarında bence F/P olanlardan birini alın derim. :D

Hocam Rampage hayatta aldırmam (sonra azarı ben yerim :D) ve 180 TL civarına çıkması imkansız :(

Yani en son 4-5 sene önce 50 lira gibi bir fiyata arkadaşıma Philips SHM1900 almıştım oldukça kaliteli ve sağlam bir kulaklıktı ama eskiliğinden dolayı artık satılmıyor ve satılan yerlerdede 200 lira gibi uçuk fiyatlara satılıyor. Bu dönemde 50 liraya kulaklık biraz imkansız.

Hocam tam olarak 50 TL değil zaten. Dediğim gibi üstüne (çok olmamak şartı ile) çıkılabilir.

Hocam 50 TL olursa fark etmez ancak üstüne çıkarsa kulak üstü olacakmış.
Kulakiçi olarak @cartel.exe hocamın attığı kulaklık ile Xiaomi Piston Fresh Edition önerebilirim. Kulaküstü 150TL'nin üstüne çıkamadığınız sürece kalitesiz olur 1-2 aya gider.

Bunlar var bu fiyata kulaküstü.
Kulakiçi ise:

Yeni konular

Geri
Yukarı