50 TL kulaklık önerisi

WhiteWolf

Hectopat
Şuanda Snopy Sn-R1 kullanıyorum. Alalı yaklaşık 10-11 ay oldu ve bugün bozuldu. Yeni kulaklık alacağım bütçem en fazla 50 lira. Uzun süre kullanımda terletmeyen, çabuk bozulmayan, mikrofonu iyi olan bir kulaklık lazım. Ses kalitesi o kadar da önemli değil zaten 50 liraya çok bir şey beklemiyorum oyunun sesini duyayım yeter. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şuanda Snopy Sn-R1 kullanıyorum. Alalı yaklaşık 10-11 ay oldu ve bugün bozuldu. Yeni kulaklık alacağım bütçem en fazla 50 lira. Uzun süre kullanımda terletmeyen, çabuk bozulmayan, mikrofonu iyi olan bir kulaklık lazım. Ses kalitesi o kadar da önemli değil zaten 50 liraya çok bir şey beklemiyorum oyunun sesini duyayım yeter. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Snopy Rampage SN-R2 tavsiye ederim. yaklaşık 1 yıl oldu sayılır kullanıyorum. Hala mükemmel çalışıyor bütün fonksiyonları.

Snopy kulaklarından almayın. Ben SN-R2 almıştım, mikrofonu bozuk gelmişti ve daha 1 ay olmadan kulak pedleri hem rahatsız etmeye başlamıştı hem de çıkmaya başlamıştı.
Biraz daha bütçe biriktirin bence almışken kaliteli alın.

Snopy kulaklarından almayın. Ben SN-R2 almıştım, mikrofonu bozuk gelmişti ve daha 1 ay olmadan kulak pedleri hem rahatsız etmeye başlamıştı hem de çıkmaya başlamıştı.
Kötülemek için güzel yalan. Bugüne kadar hiç sıkıntı çıkmadı benimkinde. Vura kıra kullanırsan öyle olur. Rampage'dan uzak durun diyen eleman hayatında kullandı mı hiç acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı