50 TL Lüks araba tutkununa hediye

kori

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. 1 Ocak arkadaşımın doğum günü. Kendisi lüks araba tutkunudur. Lamborghini, BMW (özellikle M serisi), Mercedes gibi arabalara bayılır. Ben de ona iyi bir hediye almak istiyorum. Fiyatı 50 TL civarında ne önerirsiniz? İnternetten alamam, mağazadan görüp almam gerek.

Arkadaşın BMW M serisine hastaysa, sanıyorum ki M3 veya M4 lere hastadır. Bu arabaların oyuncaklarından bulabilirsen alabilirsin. Özellikle E92 M3. Bu arabanın oyuncağı baya mutlu eder arkadaşını. Veya bir Mustang GT veya Mustang 1967 oyuncağı.

Arkadaşın BMW M serisine hastaysa, sanıyorum ki M3 veya M4 lere hastadır. Bu arabaların oyuncaklarından bulabilirsen alabilirsin. Özellikle E92 M3. Bu arabanın oyuncağı baya mutlu eder arkadaşını. Veya bir Mustang GT veya Mustang 1967 oyuncağı.
Aynen ben de böyle bir şey düşündüm. Nereden alabilirim bunları?

Yaşadığın yere bağlı. Büyükşehirde yaşıyorsan çevrendeki AVM lerden, Toyz Shop gibi yerlerden veya oyuncakçılardan bulabilirsin. Küçük bir yerde yaşıyorsan biraz araştırman gerekebilir. Veya internetten sipariş verebilirsin. Kalitesi hakkında kesin bir şey söyleyemem tabi. İnternetten sipariş vereceksen aşırı ucuz olmamasına dikkat et. İlla el yoluyla alacağım diyorsan çevreni araştırman gerek.

Yaşadığın yere bağlı. Büyükşehirde yaşıyorsan çevrendeki AVM lerden, Toyz Shop gibi yerlerden veya oyuncakçılardan bulabilirsin. Küçük bir yerde yaşıyorsan biraz araştırman gerekebilir. Veya internetten sipariş verebilirsin. Kalitesi hakkında kesin bir şey söyleyemem tabi. İnternetten sipariş vereceksen aşırı ucuz olmamasına dikkat et. İlla el yoluyla alacağım diyorsan çevreni araştırman gerek.
AVMlere bakacağım teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı