50 TL termal macun önerisi

Ahmet3926

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 10 yıldır macunu değişmemiş laptop kullanıyorum ve FPS düşüşleri nedeniyle macunu değiştirmek istiyorum. 40-50 TL arası termal macun önerisi verebilecek var mı? Ayrıca sıcaklık değerleri tahminen kaç dereceye düşer? Şu anki sıcaklık değerleri ekte. (Biliyorum, sıcaklık aşırı yüksek.)

Dosya Ekleri

• 1674314354592.png
    1674314354592.png
    3,7 KB · Görüntüleme: 40
Yaklaşık 10 yıldır macunu değişmemiş laptop kullanıyorum ve FPS düşüşleri nedeniyle macunu değiştirmek istiyorum. 40-50 TL arası termal macun önerisi verebilecek var mı? Ayrıca sıcaklık değerleri tahminen kaç dereceye düşer? Şu anki sıcaklık değerleri ekte. (biliyorum, sıcaklık aşırı yüksek.)

50 TL'ye termal macun almanı tavsiye etmiyorum bazen 1 hafta kadar anca gidiyorlar iletkenlikleri çok az dandik ürünleri almak yerine bütçeniz el veriyorsa 100-150 badında önerebileceklerim var.

Yaklaşık 10 yıldır macunu değişmemiş laptop kullanıyorum ve FPS düşüşleri nedeniyle macunu değiştirmek istiyorum. 40-50 TL arası termal macun önerisi verebilecek var mı? Ayrıca sıcaklık değerleri tahminen kaç dereceye düşer? Şu anki sıcaklık değerleri ekte. (Biliyorum, sıcaklık aşırı yüksek.)

Bu ürün bende var idare eder ama bütçeniz biraz daha fazla olsaydı daha iyi termal macun alabilirdiniz.

Geri
Yukarı