50 TL Trendyol'dan mouse önerisi

O fiyata aldığınız üründen çok şey beklemeyin öncelikle görüntüsü güzel ama Everest'i kimsenin önereceğini sanmıyorum.

Neden insanlar Everest markasından bu kadar nefret ediyor bilmiyorum. SGM X7 alıp 3 yıl kullanan arkadaşlarım var. Çok güzel bir şey beklemiyorum ama şu an A101'den aldığım 15 TL'lik Mouse'u kullanıyorum yani 6-7 ay idare etse yeter

Neden insanlar Everest markasından bu kadar nefret ediyor bilmiyorum. SGM X7 alıp 3 yıl kullanan arkadaşlarım var. Çok güzel bir şey beklemiyorum ama şu an A101'den aldığım 15 TL'lik Mouse'u kullanıyorum yani 6-7 ay idare etse yeter
Bu forumda bazı markalara büyük bir önyargı var. Everest PSU'ları ile kötü bir ün yapmış marka forumda bu yüzden böyle bir önyargı var. Ben 20 Liralık BİM kulaklığını 3 Yıl 25 Liralık A101 klavyesini neredeyse 9 Ay, dandik Platoon marka Fareyi belki 4 yıldır kullanıyorum. Everest'in bazı ürünleri alınabilir Klavyesi Faresi falan. Ama daha önemli parçalarda kaliteli şeyler tercih edin. Mesela PSU'larda.

Bu fiyata alacağınız tüm Fareler aynı özellikle olur muhtemelen. İstediğinizi alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı