50 TL Trendyol'dan mouse önerisi

Bu fiyata en azından HP almak mantıklı olur diye düşünüyorum.

Sıkıntı olduğunu söyleyen yorumlar var. Ayrıca kablosu normal düz kablo HP'nin benim gözümde pek bir değeri yok açıkçası dizüstü bilgisayarlarında deli gibi ısınma problemi var.

İndirim kuponundan bahsediyorsanız cüzdana özel bir miktar para atmanız gerekiyor cüzdana Trendyol hepimizi kandırdı.

Cüzdanda para var zaten bir miktar 1TL kesiyor biliyorum.

Sıkıntı olduğunu söyleyen yorumlar var. Ayrıca kablosu normal düz kablo HP'nin benim gözümde pek bir değeri yok açıkçası dizüstü bilgisayarlarında deli gibi ısınma problemi var.
Everest markasına niye ön yargılısınız diyorsunuz ama kendiniz de HP'ye ön yargılısınız.

HP'ye önyargılı değilim hocam sadece HP'nin gözümde Everest ile bir farkı olmadığını anlatmaya çalıştım. 3200 DPI yerine 1000 DPI örgülü kablo yerine normal kablo sırf HP diye verilir mi bilemedim.

O mantığa göre 5 ay kullanacağın Everest için 50 TL vermek yerine 5 TL daha fazla verip 1 yıl kullanacağın HP almak daha akıllıca olur dostum.

Arkadaşlar ürünü uzun seneler kullanmak onu kaliteli yapmaz ki. Ayrıca örgü kablo olayı neden bu kadar abartılıyor anlamadım. DPI olayıysa eğer 2K çözünürlükte kullanmıyacaksan 1000 DPI yeterlidir muhtemelen. En azından HP almaya çalış.

Arkadaşlar ürünü uzun seneler kullanmak onu kaliteli yapmaz ki. Ayrıca örgü kablo olayı neden bu kadar abartılıyor anlamadım. DPI olayıysa eğer 2K çözünürlükte kullanmayacaksan 1000 DPI yeterlidir muhtemelen. En azından HP almaya çalış.

Everest'i sipariş verdim ve şu an geldi ve bir sorunu yok. Umarım uzunca bir süre sorunu olmaz

Geri
Yukarı