50 TL'lik internet paketi önerisi

Salih59k

Centipat
Arkadaşlar babam şu internetlerin pahalılığından bıkmış durumda ve interneti kapatmayı düşünüyor. Zar zor ikna ettim. Ne kadar ödemek istediğini sorduğumda 50 TL dedi. 50 TL'ye çok iyi internet olmayacağının farkındayım. Bana önerebileceğiniz bir internet paketi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar babam şu internetlerin pahalılığından bıkmış durumda ve interneti kapatmayı düşünüyor. Zar zor ikna ettim. Ne kadar ödemek istediğini sorduğumda 50 TL dedi. 50 TL'ye çok iyi internet olmayacağının farkındayım. Bana önerebileceğiniz bir internet paketi var mı?

Üzülerek söylüyorum ama ülkedeki minimum fiyat 75 TL Millenicom 24Mbps ama F/P olarak 85 TL'ye 40 Mbps TürkNet geliyor.
61 TL'ye televizyon+internet var. Muhtemelen daha ucuzu yok.

Bu iyiymiş :p 16Mbps yerine almak mantıklı bir düşüneyim bunu.

50 TL'ye paket bulmak çok zor gözüküyor. Tam istenilen kriterde olmasa da Vodafone'un faturalılara özel 64,99'a fiber (12Mbps) interneti var. Fakat sadece ilk altı aylık. Üzgünüm ama daha ucuzunu pek görmedim.

Malesef mümkün değil diğer Millenicom, TürkNet gibi internet sağlayıcıları da pek iyi değil.

Kendim kullanmadım ama D-Smart'In genel olarak müşteri memnuniyeti yüksek değil internet konusunda. Bence biraz daha direnin ve bütçenizi 65 TL civarına çıkartın. Söylemesinin kolay, yapmasının zor olduğunu da biliyorum ayrıca. 😁

65 TL civarındaki paketlerin linkini bırakabilir misiniz? Kota olmamasına dikkat ederseniz sevinirim. Çünkü çok fazla kullanıyoruz, dışarıya nadir çıktığımızdan.

Geri
Yukarı