Ev İçin 100 TL'lik İndirme Ağırlıklı İnternet Paketi

• Konuyu başlatan Mr.Acar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 4B
AKK'siz hızınız hiç düşmeyecek çünkü AKK'si yok paketin. :) 89 TL de çok uçuk be ya, bu AKK olaylarından önce 75 TL'ye 50 Mbit 100 GB AKK almıştım, AKK dolunca 16 Mbit'e düşüyor saniyedeki indirme hızı. Neyse, hayırlı olsun. :) Düşündüm de, benimki de az değilmiş. :puro:

AKK'siz hızınız hiç düşmeyecek çünkü AKK'si yok paketin. :) 89 TL de çok uçuk be ya, bu AKK olaylarından önce 75 TL'ye 50 Mbit 100 GB AKK almıştım, AKK dolunca 16 Mbit'e düşüyor saniyedeki indirme hızı. Neyse, hayırlı olsun. :) Düşündüm de, benimki de az değilmiş. :puro:
Bütçe konusunda babam ödediği için sıkıntı yok. :mutlu: TTNET'ten sonra uçak gibi geldi. Biz de çok dizi izlenip çok oyun oynandığı için AKK'siz şarttı. Yani 20 Mbit'ten aşağısı bizi kurtarmaz. Sonuçta 4K televizyon var evde. :)

30tlye turksat 25mbps 25gb akk kullananlar var, akk sonrasi 16mbps tam sinirsiz devam ediyorlar.
7 kişilik geniş aileyiz dedem dışında herkesin akıllı telefonu (babaannem dahil) 1 laptop, 1 masaüstü bilgisayar ve 1 tane 4K TV var. Yeri geliyor günde 10 GB internet kullanıyoruz. pazar günü film günümüz 4K izlemeye çalışıyoruz. Yani kısacası 20 Mbps altı kurtarmaz. Fiyatta geniş olunca böyle bir paket tam bize göreydi. 16 Mbps bize yetmezdi.

7 kişilik geniş aileyiz dedem dışında herkesin akıllı telefonu (babaannem dahil) 1 laptop, 1 masaüstü bilgisayar ve 1 tane 4K TV var. Yeri geliyor günde 10 GB internet kullanıyoruz. pazar günü film günümüz 4K izlemeye çalışıyoruz. Yani kısacası 20 Mbps altı kurtarmaz. Fiyatta geniş olunca böyle bir paket tam bize göreydi. 16 Mbps bize yetmezdi.

Modeminizin modelini biliyor musunuz?
Eger hg255s ise wifinin patates olacağını kimsenin rahat rahat kullanamaycaginin garantisini verebilirim.

Modemi onlar getirdiler ama gerçekten patates modeme en uzak oda benim ve bazen 1 tık oluyor sinyal. Şuan evde değilim akşam gibi bakarım.

Modemin hem cekim gucu az, hem de ayni anda 4 ve uzeri kisi wifiye baglandigi anda wifi cokuyor. 360p video izlemiyor, online oyun oynanmiyor. Bu modemi kullanip da bu sorunu yasamayan bjr kisiye bile rastlamadim, bakalim sizde sonuc ne olacak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı