500-550 TL 7.1 kulaklık önerisi

Öncelikle atlama falan yazıp saygısızlık yapma. Sen bana Cloud 2’ci diyerek ön yargılı yaklaştığın için öyle bir yorumda bulundum. Tek yanını istemişsin sürücüler Cloud 2’de 52mm MH750’de 44mm, frekans aralığı Cloud 2 15-25000Hz MH750 20-20000Hz ve mikrofon rezalet. Ben bu kadar para verip bas konuş oynamak zorunda mıyım? Sırf mikrofonu yüzünden almam o kulaklığı. Dünyanın kralının ben olmadığımı söylediğin iyi oldu hahaha.
Cümleleri Hahahah yazıp biteren ve saygının doruklarına çıkan kardeşim tutarlı olman lazım sanki. Ki öneri yaparken mikrofonla ile ilgili işin yoksa diye belirttim. Bu arada insan kulağı 20Hz altındaki sesleri duyamaz. Boş beleş şeyler bunlar. Sürücü olayına bir şey diyemeceğim ama.

Napabilirim kral falan yazıyorsun ben de gülüyorum karşılık versem daha mı iyi? Bu arada daha geçenlerde slaytta gördüm, 16Hz olması lazım insan kulağı için. Seviyeli tartışabiliriz sonuç olarak.

E orda da Cloud 2’ci demişsin çünkü ne alakası var yani Kingston bana para mı veriyor ki ürününü öveyim. Attığın yazıda da girişteki tabloda 15-16 diyen çalışmaların olduğunu görüyoruz tartışılan bir konu demek ki. Neyse uzatmanın anlamı yok.

Ses ürünleri eskimez, yukarıdaki arkadaşlara kulak asmayın. Cloud 2 gayet iyi bir kulaklık. Ayrıca 20 Hz'in altındaki sesler bas olduğu için insan kulağı tarafından hissedilebiliyor. Ayrıca bu aralık genelde kulaklığın karakterini belirtiyor. MH750'yi de önermiyorum. Cloud 2 veya GSP 300 alın geçin.

Ses ürünleri eskimez, yukarıdaki arkadaşlara kulak asmayın. Cloud 2 gayet iyi bir kulaklık. Ayrıca 20 Hz'in altındaki sesler bas olduğu için insan kulağı tarafından hissedilebiliyor. Ayrıca bu aralık genelde kulaklığın karakterini belirtiyor. MH750'yi de önermiyorum. Cloud 2 veya GSP 300 alın geçin.
Ben ne demişim dön bir oku istersen genelleme yapma. Senin söylediğinin aynısını söylüyorum kaç mesajdır. 16-20Hz altında da bası çok az titreşim gibi duyarsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı