500 TL 7.1 kulaklık önerisi

ardazzers3

Decapat
Daha fazla  
Kulaklıgım iyi ses veriyor mikrofonu da iyi, renklendirmesi falan da cok iyi fakat sevmedigim iki özelligi var. İlki mikrofonda bass yok digeri ise terletiyor. Kulaklıgı 20 dk taksam sünger ici les gibi kokuyor bu da saclarıma yansıyor. Gündüz sıcak diye hiç takmıyorum, gece takayım diyorum yine terletiyor ya da kotu kokuyor degisik bir koku var. Bu normal mi yoksa bu kulaklık yüzünden mi? Bildiğiniz kaliteli, 7.1, mikrofonu basslı, kotu kokutmayan kısaca kaliteli bir kulaklık arıyorum? Aşırı pahalı atmayın yani bana 500 liranın ustunde kulaklık atmayın.

Kulaklıgım iyi ses veriyor mikrofonu da iyi, renklendirmesi falan da cok iyi fakat sevmedigim iki özelligi var. İlki mikrofonda bass yok digeri ise terletiyor. Kulaklıgı 20 dk taksam sünger ici les gibi kokuyor bu da saclarıma yansıyor. Gündüz sıcak diye hiç takmıyorum, gece takayım diyorum yine terletiyor ya da kotu kokuyor degisik bir koku var. Bu normal mi yoksa bu kulaklık yüzünden mi? Bildiğiniz kaliteli, 7.1, mikrofonu basslı, kotu kokutmayan kısaca kaliteli bir kulaklık arıyorum? Aşırı pahalı atmayın yani bana 500 liranın ustunde kulaklık atmayın.

Cooler Master CH321 USB Mikrofonlu Siyah RGB Oyuncu Kulakligi | ITOPYA kesinlikle bu şu anda 7.1 öyle bir fiyata bulamazsın olanlarda sanaldır.

Cooler Master CH321 USB Mikrofonlu Siyah RGB Oyuncu Kulakligi | ITOPYA kesinlikle bu şu anda 7.1 öyle bir fiyata bulamazsın olanlarda sanaldır.
internetten baktım ter koku be kotu kokusuna kumaş ped alın yazıyodu ikinizinde attıgıgu plastik?
Philips tag 3115 şu an kullanıyorum yaklaşık 1.5 sene oldu alalı gayet memnunum mikrofon kaliteside çok iyi 7.1 sanal diye geçiyor sanırım ama kulaklarda kafada ağrı vs yapmıyor hafif zaten ses kaliteside gerçekten iyi.

internetten baktım ter koku be kotu kokusuna kumaş ped alın yazıyodu ikinizinde attıgıgu plastik?
CH 321'i 2 yıldır kullanıyorum ve "ben de kötü kokudan şikayetçi olan birisi olarak" bu kulaklıktan henüz böyle bir şikayet yaşamadım.

7.1 konusuna gelince: Bu bütçede 7.1 yok, olanlar da kalitesiz. Kalitesiz bir 7.1 alacağınıza iyi bir Stereo almak her açıdan daha mantıklı olacaktır.

Ch 321'i 2 yıldır kullanıyorum ve "ben de kötü kokudan şikayetçi olan birisi olarak" bu kulaklıktan henüz böyle bir şikayet yaşamadım.

7.1 konusuna gelince: Bu bütçede 7.1 yok, olanlar da kalitesiz. Kalitesiz bir 7.1 alacağınıza iyi bir stereo almak her açıdan daha mantıklı olacaktır.

CH321 stereo mu? Ve stereo nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı