500-550 TL Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

Hunerci

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Selamlar,

Bluetooth kulak içi bir kulaklık almayı düşünüyorum. Ortalama bütçem başlıkta da görüldüğü gibi 500-550 Türk Lirası civarı. Alabileceğim ürünlere baktım fakat o kadar çok var ki, karmaşanın içerisinden çıkamadım. Ondan dolayı buraya başvurmayı tercih ettim.

Genellikle sakin müzikler dinliyorum, ondan dolayı bass'ın kaliteli olup olmaması önemli değil. Ses kalitesi memnun etsin yeterli. Telefon görüşmesi yapmayacağım, mikrofonu önemsiz. Lakin gürültü önleme özelliği olması şahane olur. Bir diğer aradığım özellik ise rahat olması. Son zamanlarda kanal içi kulaklıklar bir miktar rahatsız etmeye başladığı için kulak içi modellerinden birine geçmiştim. Elbette kanal içi kulaklıklar o kadar rahat olmaz ama canımı yakmasın demek istiyorum yani.

Konu hakkındaki yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İyi akşamlar.

Bu ürün hep indirime gidiyor şahsen kullanmadım ama güzel olduğunu duydum.

Bu ürün hep indirime gidiyor şahsen kullanmadım ama güzel olduğunu duydum.

Çok teşekkürler öneri için. Galaxy Buds ile ikisi arasında hangisini önerirsiniz?

Çok teşekkürler öneri için. Galaxy Buds ile ikisi arasında hangisini önerirsiniz?
Samsung kullanıyorsanız başka ama baktığımda daha pahalılar ve özellik farkı da yok gibi. Ben olsam Jabra alırdım. İkisi de iyi tabi ki size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı