500-550 TL erkek parfüm önerisi

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
500-550TL bütçem var. Bir odaya girdiğimde bu kokunun kaynağını arasınlar istiyorum, kokunun yayılmasını istiyorum, bulundum bölgede parfüm koklayıp alabileceğim bir yer yok. Önerileriniz bekliyorum, kaliteli bilindik bir ürün olsun. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes kokunu alsın bu koku nereden geliyor diye bakınsın istiyorsan şu 5TL'ye satılan açık parfümlerden al sıkanı bulup dövene kadar bakınıyorum ben mesela.

Vallahi şu anki fiyatını bilmiyorum ama costume national scent intense çok iyidir. Ben costume national homme kullanıyorum o da iyidir.

Edp bir parfüm almak istiyrum bu edp'mi? Kalıcı mı?

Evet edp hocam. Ben çok memnunum geçen sene boynerden 330 TL'ye almıştım 100 ML. 11.11 indiriminde almıştım. 50 ML'sini 480e görmüştüm bu sene. Şimdi 800-900 vardır 100 ML :(
Evet edp hocam. Ben çok memnunum geçen sene boynerden 330 TL'ye almıştım 100 ML. 11.11 indiriminde almıştım. 50 ML'sini 480e görmüştüm bu sene. Şimdi 800-900 vardır 100 ML :(

İlaveten günümüz şartlarında bir parfüme o kadar para vermenizi ben de tavsiye etmem onun yerine bargello falan bakabilirsiniz. 1-2 sene önce orijinal parfüm almak zor gelmiyordu açıkçası ama artık bana çok zor geliyor. Hayat çok pahalılaştı.

İlaveten günümüz şartlarında bir parfüme o kadar para vermenizi ben de tavsiye etmem onun yerine bargello falan bakabilirsiniz. 1-2 sene önce orijinal parfüm almak zor gelmiyordu açıkçası ama artık bana çok zor geliyor. Hayat çok pahalılaştı.

Önemli değil bana sadece edp orijinal güzel kokan parfüm önerisi ☺

Geri
Yukarı