500 - 550 TL Kulaklık Önerisi

CS GO oynuyorsanız bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklık Hyper X Cloud II'dir. Kulaklık teknolojisi öyle seneler içinde çok fazla gelişen bir teknoloji değil. 2019 da çıkan kulaklıklarla arasında bir teknoloji farkı bulunmuyor. Ses kartınıza da çok fazla güvenmiyorsanız almanız gereken kulaklık budur. Kalite farkı hissedebileceğin (özellikle mikrofon) diğer kulaklık ise Sennheiser GSP serisidir. Işıklarına şekline aldanıp diğer kulaklıklara yönlenmeni kesinlikle tavsiye etmem.

Arctis 5 40mm sürücü var fazla sese alışık iseniz az gelicektir hyperx cloud çok iyi ama rahatlığı konusunda beğenenlerde var beğenmeyenler de var cooler Master bu işe girmesi saçma Corsair void'in çok fazla modeli var ortalığı karıştırdı razer ise thx ses sertifikasına sahip 360 sesi çok dolgun normel 7.1 kulaklıklar alt üst seslerde sorun yaşıyor thx ise alt üst sesleri karıştırmadan verebiliyor aktif ses dengeleme var yüksek sesleri düşürüyor az sesleri yükseltiyor ayak sesleri silah sesleri gibi onun için öneriyorum.
Bence kağıt da yazılan yazıları bir köşeye bırakmalıyız biraz gerçekçi olalım 40mm sürücü var diye bir köşeye atarsak işimiz biraz zor. Bu yüzden biraz tedirginim ve razer kraken tournament modeli forum da çok problem yaşayan insan görüyorum biraz araştırdım da.
CS GO oynuyorsanız bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklık Hyper X Cloud II'dir.
Bu model eski diyorlar rakipleri karşısın da düşük kalıyor diyor forum da bir çok kişi tamam ses dünyası çok hızlı gelişen bir yapı da değil ama gene de insan şüpheye düşüyor.

Bence kağıt da yazılan yazıları bir köşeye bırakmalıyız biraz gerçekçi olalım 40mm sürücü var diye bir köşeye atarsak işimiz biraz zor. Bu yüzden biraz tedirginim ve razer kraken tournament modeli forum da çok problem yaşayan insan görüyorum biraz araştırdım da.

Bu model eski diyorlar rakipleri karşısın da düşük kalıyor diyor forum da bir çok kişi tamam ses dünyası çok hızlı gelişen bir yapı da değil ama gene de insan şüpheye düşüyor.
Ne konuda geri kalıyor mesela? Ses kartı bu fiyat bandındaki rakiplerinden çok daha kaliteli. Keza kulaklığın iskelet, kablo ve ped yapısı sağlamlık olarak rakiplerinden daha önde. Ek olarak içerisinden yedek kulak pedleri çıkıyor bu noktası da çok mühim. Uzun kullanımda kolay kolay deforme olacak, kırılacak bir kulaklık değil.

Eğer ki kablolu alacaksan Cloud II al. Frekans aralığı çoğu kulaklıktan daha iyi. Ayrıca İtopya'dan kırmızı rengini alırsan yanında kulaklık standı da hediye ediyor.
Ama kablosuz olsun diyorsan HS70 al.
Sonuç olarak iki kulaklık da seni üzmez.

HyperX Cloud 2 kendini kanıtlamış bir kulaklık. Halen bazı pro oyuncular bu kulaklığı kullanıyor. Oyun için fazlasıyla yeterli geleceğine şüphe yok. Ancak evet biraz daha ucuz olması gerekiyor artık. Ama 529 TL'lere kadar indi şu an 587 TL. İtopyada 549 TL'miş.

Eskidi diyenler tabi uzun yıllardır varlığını sürdüren bir kulaklık. MH752 ondan daha iyi, çünkü hem daha üst seviye bir kulaklığı var hemde konforu ve mikrofonu oldukça iyi, ayrıca kablosu çıkartılabilir vs. Ancak 628 TL'lere kadar düşmüş en fazla.

Ses kartınızı da yazarsanız iyi olur. Çünkü ses kartıma güvenmiyorum dedin eğer öyleyse ses kartlı bir kulaklık almaya mecbur kalıyorsunuz.

HS70 HS50'nin kablosuz hali. Eğer kablosuz konforunu arıyorsanız olabilir. Hem ayrıca ses kartına ihtiyaç duymuyor. Ancak ben evde çok gerekli görmüyorum.

Son düzenleme:
HyperX Cloud 2 kendini kanıtlamış bir kulaklık. Halen bazı pro oyuncular bu kulaklığı kullanıyor. Oyun için fazlasıyla yeterli geleceğine şüphe yok. Ancak evet biraz daha ucuz olması gerekiyor artık. Ama 529 TL'lere kadar indi şu an 587 TL.

Eskidi diyenler tabi uzun yıllardır varlığını sürdüren bir kulaklık. MH752 ondan daha iyi, çünkü hem daha üst seviye bir kulaklığı var hemde konforu ve mikrofonu oldukça iyi, ayrıca kablosu çıkartılabilir vs. Ancak 628 TL'lere kadar düşmüş en fazla.

Ses kartınızı da yazarsanız iyi olur. Çünkü ses kartıma güvenmiyorum dedin eğer öyleyse ses kartlı bir kulaklık almaya mecbur kalıyorsunuz.

HS70 HS50'nin kablosuz hali. Eğer kablosuz konforunu arıyorsanız olabilir. Hem ayrıca ses kartına ihtiyaç duymuyor. Ancak ben evde çok gerekli görmüyorum.
Cloud 2 nin mikrofonu da aynı şekilde çıkarılabilir. MH752'nin kulaklığı daha iyi derken sürücüleri kast ettiniz sanırım. Fakat Cloud 2'nin frekans aralığı daha geniş. MH752'nin sürücü çapı 40mm Cloud 2'nin ise 53mm. MH'in öne çıktığı tek konu rahatlık olabilir, ki arada fiyat farkı da var.
evet gördüm o kampanyayı ama çok da pahalı bir stand değil zaten kulaklık almışken en iyisini almak istiyorum o yüzden biraz araştırmak isterim başka önerisi olan var mı?
Alabileceğin kulaklıkları önerdiler zaten. Bu fiyat bandında alabileceğin başka bir kulaklık yok. En iyisini almak istiyorsan bütçeni arttırıp GSP 600 + GSX 1000 kombinasyonu yaparsın. Bu cevaplar seni tatmin etmiyorsa gidip deneyerek almalısın.

Arctis 3, 5 kullandım razer tournament kullandım şuanda sennhesier gsp300 ile Asus soar ses kartı kullanıyorum ben razerda hiç sorun yaşamadım hyperx hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlar ile bir öngörü yaptığımız zaman razer hyperx ile aynı gibi ama razer daha dolu ve rahat bir ürün.

HyperX Cloud 2 kendini kanıtlamış bir kulaklık. Halen bazı pro oyuncular bu kulaklığı kullanıyor. Oyun için fazlasıyla yeterli geleceğine şüphe yok. Ancak evet biraz daha ucuz olması gerekiyor artık. Ama 529 TL'lere kadar indi şu an 587 TL.

Dostum şimdi ben başka bir bilgisayar kullanıyorum sistem kurulu değil hazır bir almıştım zamanın da ama ne kadar iyi bir ana kart modeli bilmiyorum gene de sana özelliklerini yazayım araştırırsan görebilirsin belki
Özellikler : Casper D3H.7700-AT85P-W Intel Core i7 7700 12GB 1TB R7 240

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı