500-550 TL'ye SATA SSD önerisi

Ucuzcu Ssd'lerde Patriot burst hariç alayı çöp bence.
Patriot, Apacer ve PNY aynı kontrolcülere sahip diskler. Çok destansı bir farkları olduğunu sanmıyorum. Hepsinde Phison S11 olması lazım.

Stoklarda yok. Bu bütçede SATA SSD'ler çöp değil kullanıyorum ve dosya transferinde bile ısınmıyor. PNY, Apacer, Gigabyte işini çok güzel yapıyor.
Gigabyte da P11 kullanıyordu herhalde:D
Eskidi biraz bu liste ama hala iş görüyor fazlasıyla.

Gigabyte da P11 kullanıyordu herhalde:D
Eskidi biraz bu liste ama hala iş görüyor fazlasıyla.

Bende bu listeyi kullanıyorum hocam :D ucuz olunca kalite her zaman düşer hocam 500 TL'ye gidip DRAM'li SSD bulamayız şimdi :D bunlar fazlasıyla normal kullanıcıyı idare eder diye düşünüyorum.

Bende bu listeyi kullanıyorum hocam :D ucuz olunca kalite her zaman düşer hocam 500 TL'ye gidip DRAM'li SSD bulamayız şimdi :D bunlar fazlasıyla normal kullanıcıyı idare eder diye düşünüyorum.
Yani P11 her ne kadar kötü kontrolcü de olsa ekmek köfte hesabı, bazen naz yapıp bir anda firmware uçurabiliyor fakat azınlıktalar.
Bozulmuş WD Green konusu mu CS900, Gigabyte, Patriot, Apacer konusu mu gördün derseniz ben daha çok Green gördüm.

Şimdi ben anlamadım hangisi daha iyi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abi sende bir **** anlamıyorsun.
PNY veya Apacer alın.

Dosya Ekleri

• f.PNG
    f.PNG
    144,1 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı