500-600 bin TL arası araç önerisi

Merhaba öncelikle iyi akşamlar. İlk aracımı alacağım 500-600 bin lira arası bütçem var ama kararsızım. Öncelikle çok yol yapmayacağım yılda 10 bin kilometre ya olur ya olmaz diye düşünüyorum, hız tutkum da çok fazla yok öyle uçup kaçmasına da gerek yok aracın. Sedan düşünüyorum. Az yakması benim için öncelikli tercih, benzinli Egea düşünüyorum fakat forumlarda olumsuz yorumlar da gördüm bu araç hakkında. Araçlardan çok anlamam bu fiyat bandında önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Accent era 1.5 CRDİ yada 1.4 16valf (tüp ile mükemmel uyumlu motor). Dizel motoru hız için yazdım. Accent era için 1.6 değil 1.4 16valf öneririm.

Selamünaleyküm 590 600 bandında pop model 2016 linea satıyorum isterseniz bir görüşelim.

Hocam linea da düşünüyorum ama o paralara linea almak mantıksız geliyor bana.

Accent era 1.5 CRDİ yada 1.4 16valf (tüp ile mükemmel uyumlu motor). Dizel motoru hız için yazdım. Accent era için 1.6 değil 1.4 16valf öneririm.
Bakalım hocam, gerçekten çok anlamıyorum araç işlerinden buradaki yorumlara göre daha da daraltıcam seçenekleri.

Son düzenleme:
Yıl başından sonra ne olur bilinmez ama 600 bandında temiz Egea tarzı araba bulmak zor oldu ama sen yine de teklifimi düşün.

Bakalım hayırlısı neyse o olsun. Belli olmaz en son alışveriş yapılır belki ama 590 linea için aşırı fazla bana göre. 540-550'den fazla vermem elim gitmez lineaya o paralara maalesef şu an.

Yıl başından sonra ne olur bilinmez ama 600 bandında temiz Egea tarzı araba bulmak zor oldu ama sen yine de teklifimi düşün.

Ama görüşebiliriz varsa ekspertiz raporu, hasar kaydı, km ve fotoğrafları atarsan bakılır bir hocam.

Bakalım hayırlısı neyse o olsun. Belli olmaz en son alışveriş yapılır belki ama 590 linea için aşırı fazla bana göre. 540-550'den fazla vermem elim gitmez lineaya o paralara maalesef şu an.

Ama görüşebiliriz varsa ekspertiz raporu, hasar kaydı, km ve fotoğrafları atarsan bakılır bir hocam.

Hasarı 2000 TL soş ön kapı sol arka kapı sol arka çamurluk sağ ön çamurlup toplam 4 parça boya var 2016 84.xxx km de.

1.3 pop

1.3 pop

Geri
Yukarı