500-600 TL Arası Ekran Kartı Önerisi

Amogaçi

Hectopat
Dün 7 yıllık bilgisayarımın dandik ekran kartı yandı. Şu an anakarttan görüntü alıyorum. Acaba sistem özelliklerime göre beni birkaç yıl idare edecek 500-600 lira arasında ekran kartı öneriniz var mı? Oynadığım oyunlar BF4 CS:GO. Sistem özelliklerim ekte. Not: Monitörümde Hdmi girişi yok dolayısıyla VGA çıkışı olan bir ekran kartı önerirseniz sevinirim. Bütçem olmadığı için böyle bir ekran kartı istiyorum monitörü şuan hiç değiştiremeyeceğim.

Dosya Ekleri

• sistem.png
    sistem.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
İkinci el RX 570 öneririm. Bu zamanda zaten sıfır ekran kartlarına yönelmeyin, hepsi hevesinizi kursağınızda bırakır. Güç kaynağı nedir?

İkinci el RX 570 öneririm. Bu zamanda zaten sıfır ekran kartlarına yönelmeyin, hepsi hevesinizi kursağınızda bırakır. Güç kaynağı nedir?
Öncelikle gönderiyi düzenledim tekrar bakar mısın? Zamanında bilgisayar casper tarafından toplanmış oradan almıştım güç kaynağı bu şekilde. kaç watt olduğunu bilmiyorum. Sanırsam 250Watt. Total output continuous shall not exceed 250watts yazıyor.

Dosya Ekleri

• ed342cc2-9934-4e2d-9ca2-47e193cdab9f.jpg
    ed342cc2-9934-4e2d-9ca2-47e193cdab9f.jpg
    154 KB · Görüntüleme: 32
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı