500-600 TL Bütçeyle İdareten Sistem Toplama

fatihdennis

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar millet. Öncelikle bütçem sınırlı. Hatta baya sınırlı. Elimde yaklaşık 500-600 TL var. Hemen imkansız falan gibi yorumlar yapmayın. Fiyat düşük olunca haliyle istekler de düşük oluyor zaten. Benim isteğim haftada 3-5 saat girip League Of Legends oynayabilmek. Ayrıca Python gibi yazılım dillerini öğreniyorum, bunun için böyle çok yormayacak ufak bir sisteme ihtiyacım var. Monitörüm var, henüz bir bilgisayarcı ile iletişime de geçmedim. Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu bilgisayara yakin ozellikli bir bilgisayarim var ve daha ucuz fiyata bulunabilir boyle bir bilgisayar. Sahibinden ve letgo'da arayip bulmalisiniz.
Valla bu fiyata R7 250'li sistem gördüğüme bile şaşırdım :D. Bunlar bu kadar ucuzladı demek artık.

Valla bu fiyata R7 250'li sistem gördüğüme bile şaşırdım :D. Bunlar bu kadar ucuzladı demek artık.
Daha ucuzunu gormustum 1-2 ay once. R7 240'li sistemi 450TL'ye satiyordu.

Bu PC'yi buldum. 100TL'ye ustune 9800GT veya R7 240 filan koyulabilir 2. el.

Selamlar millet. Öncelikle bütçem sınırlı. Hatta baya sınırlı. Elimde yaklaşık 500-600 TL var. Hemen imkansız falan gibi yorumlar yapmayın. Fiyat düşük olunca haliyle istekler de düşük oluyor zaten. Benim isteğim haftada 3-5 saat girip League Of Legends oynayabilmek. Ayrıca Python gibi yazılım dillerini öğreniyorum, bunun için böyle çok yormayacak ufak bir sisteme ihtiyacım var. Monitörüm var, henüz bir bilgisayarcı ile iletişime de geçmedim. Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.
Sıralamaya göre hem taksitli hem de fiyatları uygun görünen şu ilanlar işine yarayabilir;
1-Anakart Gigabyte GA-EP45T-UD3LR Anakart (LGA 775'in En İyilerinden) - Anakart ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 738487487

2- İşlemci
İntel Xeon X5470 3.33 Ghz 12 MB Önbellek İşlemci - İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 738519900

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı