500-600 TL Ekran Kartı Önerisi

Mert Şan

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda alınabilecek en iyi ekran kartı hangisi? Bütçem 500 TL zorlasam 600 TL ama bana lütfen yok işte paranı biriktir, 1050 Tİ al falan demeyin. Sonuçta parasını ben değil babam veriyor.

Neyse RX 560 düşündün DX12 oyunlarda daha hızlı ama sonuç olarak AMD ve ben AMD'den pek hoşlanmıyorum. Nvidia benim için daha iyi. GTX 1050 düşündüm o da aynı şekilde DX11 için daha hızlı. Ama ikisini karşılaştırınca DX11 de maksimum 5 FPS oynuyor gibi ama RX 560 DX12 de üstünlük sağlıyor Vulkan destegi girince birde işin içine 15 FPS'e kadar fark atabiliyor.

Araştırmama göre böyle. Şimdi RX 560 alınabilecek bir kart mı? yoksa Nvidia mı? Tercih etmeliyim. Bütçem dedigim gibi maksimum 600 TL. Hangisi daha iyi olur ya da 600 TL'ye farklı bir seçim olma şansı var mı? Beni aydınlatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence RX 560 daha iyidir fakat şu an 500 serisi kıtlığı yaşandığından fiyatları ne olur bilmiyorum, bütçen yetiyorsa 4 GB versiyonunu almalısın. İnternette felan incelemeleri var RX 560 özellikle DX12 sayesinde öne geçiyor.

RX 560 vs GTX 1050 Buna bi göz atabilirsin.

Dostum tabi ki RX 560 almalısın. AMD'den hoşlanmıyorum diye düşünme ürünleri kaliteli gerçekten.

Arkadaşlar şu anda alınabilecek en iyi ekran kartı hangisi? Bütçem 500 TL zorlasam 600 TL ama bana lütfen yok işte paranı biriktir, 1050 Tİ al falan demeyin. Sonuçta parasını ben değil babam veriyor.

Neyse RX 560 düşündün DX12 oyunlarda daha hızlı ama sonuç olarak AMD ve ben AMD'den pek hoşlanmıyorum. Nvidia benim için daha iyi. GTX 1050 düşündüm o da aynı şekilde DX11 için daha hızlı. Ama ikisini karşılaştırınca DX11 de maksimum 5 FPS oynuyor gibi ama RX 560 DX12 de üstünlük sağlıyor Vulkan destegi girince birde işin içine 15 FPS'e kadar fark atabiliyor.

Araştırmama göre böyle. Şimdi RX 560 alınabilecek bir kart mı? yoksa Nvidia mı? Tercih etmeliyim. Bütçem dedigim gibi maksimum 600 TL. Hangisi daha iyi olur ya da 600 TL'ye farklı bir seçim olma şansı var mı? Beni aydınlatın.

rx560 çok güncel bir kart ve gelecekte sizi yüz üstü bırakmıyacaktır

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı