500-600 TL ekran kartı tavsiyesi

toyfishq

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 500-600 TL bütçem var ve açıkcası 2. el almak istiyorum tavsiye var mı, Online ve çok fazla dövüş oyunu oynuyorum yani çok güncel bir kart aramıyorum. 10-20 FPS artsa benim için uygundur. Şu an GT 710 kullanıyorum, ayrıyeten sahibinden şöyle bir ilan gördüm biraz fazla ucuz değil mi? Şüphelendim açıkcası, ama kullanıma bağlı fiyatı öyle yazmışta olabilir.
Görüşlerinizi bekliyorum.

Link

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 500-600 TL bütçem var ve açıkcası 2. el almak istiyorum tavsiye var mı, Online ve çok fazla dövüş oyunu oynuyorum yani çok güncel bir kart aramıyorum. 10-20 FPS artsa benim için uygundur. Şu an GT 710 kullanıyorum, ayrıyeten sahibinden şöyle bir ilan gördüm biraz fazla ucuz değil mi? Şüphelendim açıkcası, ama kullanıma bağlı fiyatı öyle yazmışta olabilir.

Link

Hocam bu GTX 1050'yi tavsiye etmem diğer 1050'lerden 15 FPS falan daha düşük veriyor ısındığından. HD7850 alabilirsiniz.

Link

Attığın ilan milattan önce kalma RX 460 2 GB 128 BİT OC - AMD Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 913816234 bunu pazarlıkla alabilirsin.

Ucuz değil ederi odur alabilirsiniz. Letgo sarı siteye göre daha güvenilirdir Letgo'dan bir kontrol edin ekran kartlarını deneyerek alacağınız için iyi oluyor direk ilinizi ararsınız, GTX 760-770, RX 460-470-560-570, R9 270 ve R9 280 kartları sizin bütçenizdedir arayabilirsiniz. Uğraşamam diyorsanız 1050'yi alın geçin de denebilir tabii azcık pazarlıkla da inerseniz çok üzmez o kart. Her bir kartın YouTube'da FPS videosu var hepsindede GTA V var oradan karşılaştırabilirsiniz güçlerini ama hepsi iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı