500-600 TL Klavye önerisi

Bütçe
500-600

DenizHan55

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
500-600 TL civarı bütçem var biliyorum şu anda bu fiyatlara iyi bir mekanik klavye bulunmuyor ama F/P olarak önerebileceğiniz var mı?

Kasım ayında almıştım 600TL'ye fakat şimdi artmış senin için baktım yinede biraz arttırabilirsen alırsın.Kendim hala kullanmaktayım sesi,rgb si çok güzel özellikle taban ledleri.her şeyi ile 10/10.Hiç bir sorun yaşamadım yazılım üzerinden her şey yapılıyor.Tek eksisi numaraların üzerinde logolar 4 sayısındaki artı işareti falan mesela.Onlar aydınlanmıyor klavyede tek sorun eksisi o.Çok da önemli değil.Tavsiyem budur.

Ben de 500-700 TL arasinda bir klavye ariyorum, ayri konu acmak yerine bu konuyu takip ediyorum. @Özbay hocam GamePower'ı Lenovo Rampage vs markalar varken tercih etmenizin özel bir nedeni var mı? GamePower'ın adını çok fazla duyuyorum demek ki gerçekten sevilen bir marka fakat ben hakkında pek bişey bilmiyorum.

Ben uygun fiyatlı ve güvenilir gözüken bu klavyeyi buldum: Lenovo Lecoo GK301

Ben de 500-700 TL arasinda bir klavye ariyorum, ayri konu acmak yerine bu konuyu takip ediyorum. @Özbay hocam GamePower'ı Lenovo Rampage vs markalar varken tercih etmenizin özel bir nedeni var mı? GamePower'ın adını çok fazla duyuyorum demek ki gerçekten sevilen bir marka fakat ben hakkında pek bişey bilmiyorum.

Ben uygun fiyatlı ve güvenilir gözüken bu klavyeyi buldum: Lenovo Lecoo GK301
Öncelikle Gamepower markasının faresini kullanıyordum ve çok memnun kaldım.Daha önceden deneyelimlediğim bir marka.Biraz da farklı markaları denemeyi seviyorum çok bilindiklere bakmıyorum hep.Takip ettiğim bir youtuber da bu klavyenin şansa videosunu çekmişti ve bende onu izleyerek alacağımı netleştirmiştim.Klavyenin alt tarafındaki aydınlatma diğer klavyelere göre çok ilgi çekici geldi en büyük tercihlerimden biri ise buydu.Numlock kısmı,fonksiyonel tuşları , boyutu,gövdenin metal yüzey olması ve Türkçe harflerde olması da cabası.
Linki bırakıyorum sizlerde izleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı