500-600 TL kulaklık önerisi

ErdemKoyuncu

Hectopat
500-600TL'lik bir bütçem var. Bu bütçe ile kablosuz bir kulaklık almayı planlıyorum. Bas ağırlıklı müzikler dinliyorum. Bas performansı çok önemli benim için. Ben, Sennheiser 4.40 kulaklığını gözüme kestirdim. 100+32$' lık (565TL) bir fiyatı var (Amazon.com'da). Sizin önerilerini bekliyorum.

Kulaklığı müzik amaçlı kullanacaksan Sennheiser çok iyi bir marka kulaklıkları oldukça rahat ayrıca ses kalitesi çok iyi kablosuz olması çok fazla avantaj sunuyor. Parayı gözden çıkardıysan seni tutmayayım. Sana bir teklonoji marketinde gidip denemeni öneririm,bu modeli denemiştim bas,tiz harika oldukça hafif. Parasını dibine kadar hak eder bence.

Senin gözlükler iş yapmıyor.
asfafadfsdg.jpg

Bu kulaklık güzel ancak bütçemin çok üstünde.
Kulaklığı müzik amaçlı kullanacaksan Sennheiser çok iyi bir marka kulaklıkları oldukça rahat ayrıca ses kalitesi çok iyi kablosuz olması çok fazla avantaj sunuyor. Parayı gözden çıkardıysan seni tutmayayım. Sana bir teklonoji marketinde gidip denemeni öneririm,bu modeli denemiştim bas,tiz harika oldukça hafif. Parasını dibine kadar hak eder bence.
Bende zaten Sennheiser 2.30g var fiyatına göre gayet başarılı buldum. Şüphesiz 4.40' da beni mutlu edecektir. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı