500-600 TL Metin2 için PC tavsiyesi

mustafasan

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Allah'ın selamı bereketi ve mağfireti üzerinize olsun. Ben üniversite öğrencisiyim ve öğrenciler bilir öyle bir bilgisayara 1500-2000 TL veremiyoruz :) Bu yüzden 500-600 TL arası kasmadan 2 veya 3 sekme Metin 2 oynatacak PC tavsiyesi istiyorum. Şunu da belirtmek isterim eğer böyle bir şey mümkün değilse aşağılayarak veya dalga geçerek anlatmak yerine güzelce izahında bulunabilirsiniz. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

NOT: Monitörüm mevcuttur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Allah'ın selamı bereketi ve mağfireti üzerinize olsun. Ben üniversite öğrencisiyim ve öğrenciler bilir öyle bir bilgisayara 1500-2000 TL veremiyoruz :) Bu yüzden 500-600 TL arası kasmadan 2 veya 3 sekme Metin 2 oynatacak PC tavsiyesi istiyorum. Şunu da belirtmek isterim eğer böyle bir şey mümkün değilse aşağılayarak veya dalga geçerek anlatmak yerine güzelce izahında bulunabilirsiniz. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

NOT: Monitörüm mevcuttur.
500-600 TL'ye maalesef sistem toplanamaz. 2.el bilgisayar almanız tavsiyemdir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı