500-600 TL monitör önerisi

eowejan

Hectopat
Yer
City 17
Bütçem çok fazla değil biliyorum ancak monitörden de çok fazla bir şey beklemiyorum. Biraz büyük olsun yeter. Hikayeli oyunlar için kullanacağım bu yüzden tepkime süresi veya kaç Hertz olduğu ile pek ilgilenmiyorum. Tek isteğim 24 ınc civarı olması. Teşekkürler.
Edit*: Gözüme bu monitör çarptı sizce nasıl ve daha iyisi var mıdır? Acer SA230Abi 23" 75Hz 4ms (Analog+HDMI) FreeSync Full HD Fiyatı
Sistem:
RX 570 Armor.
Ryzen 3 1200 AF.

Son düzenleme:
2 İnç farkını anlamaz mıyım sizce? Eğer çok da anlaşılmıyor ise tabii ki 250 TL fazladan vermek istemem.
Anlarsın 22'' ve 24'' ciddi farklar var kullanmış biri olarak söylüyorum. Sana önerim budur.

Şöyle düşünün benim eski laptopum 15.6 inç şu anki 22 inç fark çok belli oluyor 22 ve 24 inç arasındaki fark çok belli olmaz demek istediğim bu.

Ben şu an 20 inç kullanıyorum bende o etkiyi yaratmiyacaktır yüksek ihtimalle. Her neyse 3 inç farkını da anlayamazdım zaten.
Anlarsın 22'' ve 24'' ciddi farklar var kullanmış biri olarak söylüyorum. Sana önerim budur.
Böyle olunca da kafam karıştı. Sizce almışken daha büyük mü almalıyım? Ve benim attığım linkteki 1 inç daha küçük ama 75 hertz. Sizce az daha büyük mü olsun yoksa Hertzi daha mı yüksek olsun?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı