500-600 TL mouse önerisi

Bütçe
500-600

botstepz

Hectopat
Makaleler
1
Elim 20.5-11 cm en boya sahip ama fingertip tuttuğum için genelde mini fareleri bile sıkıntı bir şekilde kullanabiliyorum. Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum o yüzden giriş gecikmesi ne kadar iyi olursa benim için iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.

FPS oyunları için Viper minimi daha iyi olur yoksa bu mu? Bildiğim kadarıyla HyperX Razer'a göre daha çok input lag yaşatıyormuş.

FPS oyunları için Viper minimi daha iyi olur yoksa bu mu? Bildiğim kadarıyla HyperX Razer'a göre daha çok input lag yaşatıyormuş.
Hiç öyle bir şey duymadım ama bu mouse Viper Mini'den çok daha iyi.

Hiç öyle bir şey duymadım ama bu mouse Viper Mini'den çok daha iyi.

Şöyle desem daha doğru olur bu model Viper Mini'ye göre biraz daha fazla inputlaga sebep oluyormuş. Ancak daha kaliteliyse sıkıntı olmaz gibi. Bir de bu fareyi 1-2 haftaya anca alabileceğimde o zamana kadar fiyatı artmış olursa bu fiyat skalasında başka bir alternatif var mıdır?

Şöyle desem daha doğru olur bu model Viper Mini'ye göre biraz daha fazla inputlaga sebep oluyormuş. Ancak daha kaliteliyse sıkıntı olmaz gibi. Bir de bu fareyi 1-2 haftaya anca alabileceğimde o zamana kadar fiyatı artmış olursa bu fiyat skalasında başka bir alternatif var mıdır?

@CBum konuyu hortlatıyorum da Rival 600 700 TL civarına düşmüş sizce bütçeyi biraz zorlayıp onu tercih etmeli miyim?

Araştırdım ve kronik kauçuk sorunu olduğunu gördüm.

Araştırdım ve kronik kauçuk sorunu olduğunu gördüm.

Evet biraz araştırınca o sorunları bende okudum ama HyperX modelden iyi midir kötü müdür bilemedim. Bir de G402 hoşuma gitti ve FPS için iyi olduğunu okudum. Ama eski bir model olduğundan önermeyenler vardı sizin düşünceniz nedir?

Evet biraz araştırınca o sorunları bende okudum ama HyperX modelden iyi midir kötü müdür bilemedim. Bir de G402 hoşuma gitti ve FPS için iyi olduğunu okudum. Ama eski bir model olduğundan önermeyenler vardı sizin düşünceniz nedir?
Ben G402 kullanıyorum, çok da iyi bir model değil.

Geri
Yukarı