500-600 TL PSU tavsiyesi

WalterBishop

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Bugün aşağıda belirttiğim sistem için PSU alacağım.
Ryzen 5 3600.
GTX 1660 Super.
2 SATA SSD.
Zalman N5 mf kasa.
2x8 RAM.
B450M S2H anakart.
Arkadaşlar aklımda birkaç model var. Bütçe maksimum 600 ama 600'e çıkmak çok da istemiyorum. Burada benim için esas olan fiyatına göre performans. PSU tier List'e baktığımda karşıma mevcut bütçede bu PSU'lar mantıklı geliyor.
Alternatif önerileriniz varsa bekliyorum. MWE düzenlemeleri llc olması avantaj fakat kronik bir fan sorunundan bahsedenler var. CV650 tier C'de yine mantıklı görünüyor. Pylon kapasitör olarak iyi fakat bildiğim kadarıyla double forward düzenlemesiyle biraz beni şüpheye düşürüyor. Önerilerinizi mantıklı gerekcelerle birlikte bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba. Bugün aşağıda belirttiğim sistem için PSU alacağım.
Ryzen 5 3600.
GTX 1660 Super.
2 SATA SSD.
Zalman N5 mf kasa.
2x8 RAM.
B450M S2H anakart.
Arkadaşlar aklımda birkaç model var. Bütçe maksimum 600 ama 600'e çıkmak çok da istemiyorum. Burada benim için esas olan fiyatına göre performans. PSU tier List'e baktığımda karşıma mevcut bütçede bu PSU'lar mantıklı geliyor.
Alternatif önerileriniz varsa bekliyorum. MWE düzenlemeleri llc olması avantaj fakat kronik bir fan sorunundan bahsedenler var. CV650 tier C'de yine mantıklı görünüyor. Pylon kapasitör olarak iyi fakat bildiğim kadarıyla double forward düzenlemesiyle biraz beni şüpheye düşürüyor. Önerilerinizi mantıklı gerekcelerle birlikte bekliyorum.

Sana 550W 80+ bir güç kaynağı fazla fazla yetecektir 650W alırsan sadece boşa fazla para vermiş olursun.

Son düzenleme:

Attıklarınızdan en iyisi XPG Pylon. Alternatif olarak bu modele de bakabilirsiniz %1 kadar daha iyi XPG Pylon'dan.
Hocam MWE modelinin 550W hariç olanlar bi tık sıkıntılıymış sistemi yakma durumu daha yüksekmiş elektrik kesintisinde öyle duydum bu forumda doğrumudur bilemiyorum

Attıklarınızdan en iyisi XPG Pylon. Alternatif olarak bu modele de bakabilirsiniz %1 kadar daha iyi XPG Pylon'dan.
50 TL'lik bir fark yok bence aralarında hocam.

Geri
Yukarı