500-600 TL USB girişli kulaklık önerisi

Bütçe
700

S.T.A.L.K.E.R.

Hectopat
Merhaba. James Donkey 720 kullanıyordum memnundum ses seviyesi aşırı yüksekti. Uzun bir süre de kullandım ancak şu an fiyatlara baktım car donkey curt Power 500 600 TL fiyat bandına ulaşmış. Bu sebeple bende o fiyatlara iyi bir kulaklık alabileceğimi düşünüyorum ve bütçeyi hafif zorlayabilirim. Razer vs markalar istiyorum çünkü klavyem Razer ve normalde bana 1 yıl dayanan klavye 2 yılını dolduruyor şu an tık yok. Sizden tek isteğim şunu öneriyorum derken nedenini yazmanız ve USB olmasını istiyorum 3.5mm jack bana çok güçlü bir kaynak gibi gelmiyor sistemim hazır sistem anakartım ASUS B450 serisi bir anakart ses kartının pek iyi olduğunu sanmıyorum 3.5mm jack ile verim alabileceğimi de düşünmüyorum.

Cooler Master CH321 USB Mikrofonlu Siyah RGB Oyuncu Kulakligi | ITOPYA bu iki ürünü uygun buldum forumda gezerken sizce tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. James Donkey 720 kullanıyordum memnundum ses seviyesi aşırı yüksekti. Uzun bir süre de kullandım ancak şu an fiyatlara baktım car donkey curt Power 500 600 TL fiyat bandına ulaşmış. Bu sebeple bende o fiyatlara iyi bir kulaklık alabileceğimi düşünüyorum ve bütçeyi hafif zorlayabilirim. Razer vs markalar istiyorum çünkü klavyem Razer ve normalde bana 1 yıl dayanan klavye 2 yılını dolduruyor şu an tık yok. Sizden tek isteğim şunu öneriyorum derken nedenini yazmanız ve USB olmasını istiyorum 3.5mm jack bana çok güçlü bir kaynak gibi gelmiyor sistemim hazır sistem anakartım ASUS B450 serisi bir anakart ses kartının pek iyi olduğunu sanmıyorum 3.5mm jack ile verim alabileceğimi de düşünmüyorum.

Cooler Master CH321 USB Mikrofonlu Siyah RGB Oyuncu Kulakligi | ITOPYA bu iki ürünü uygun buldum forumda gezerken sizce tavsiye eder misiniz?

Game Booster ghost shark Rainbow RGB LED titreşimli 7.1 siyah oyuncu kulaklığı (GB-H8)

Rampage X-RANGER 7.1 1 haftadır kullanıyorum.
Üstad aynı fiyata Asus Tuf varken neden bunu tercih edeyim sence artıları nelerdir?

Teşekkür ederim o fiyat bandında daha iyi markalar var üstadım neden bunu tercih edeyim anlatabilirmisin?

Üstat aynı fiyata ASUS TUF varken neden bunu tercih edeyim sence artıları nelerdir?

Teşekkür ederim o fiyat bandında daha iyi markalar var üstadım neden bunu tercih edeyim anlatabilir misin?

Donanım Arşivi de, İtopya da bugün indirim açacaklar oradan bir tane yakalarsınız bence.
CH321'in YouTube videoları var bakabilirsiniz. Ben İtopya indiriminde almıştım. Yine indirim çıkması olası. Mikrofon kalitesi çok güzel net , ses oyunlarda arkadaşlara pürüzsüz ulaşıyor . Malzeme kalitesi de güzel kablosu dolanmıyor, ses seviyeside yüksek ve tatmin edecek seviyede.

Geri
Yukarı