USB girişli kulaklık önerisi

AlperTurhan20

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
3D Artist
Ucuz fiyatlı USB girişli kulaklık arıyorum. Düzgün bir marka olsun yeter. Her gün Online toplantı yapıyoruz ayrıca arada bir arkadaşlarla oyun oynuyoruz onun için lazım. Ses anlaşılır gidip gelsin yeter, sürekli kullanmayacağım hoparlörden dinlemeyi daha çok seviyorum ama mecbur lazım :) 250 civarlarına çıkabilirim.

Jak girişli ve dandik markalar önermeyin lütfen tek giriş var onda da ses sistemi bağlı sök tak yapmak istemiyorum.

Ben bunu bulabildim sizce alınır mı tavsiye eder misiniz?
Belki arayan olur diye yazıyorum. Philips TAG3115 aldım.
7.1 açılıp kapatılmıyor. Çok yükses ses çıkmıyor ama bence yeterli. Ses kalitesi de idare eder.
Basslar biraz zayıf sürekli müzik dinliyorsanız önermem ama oyun için çok ideal bence.
Mikrofonu çok iyi ses iletiyormuş discord'daki arkadaşlar çok beğendiklerini söylediler.
Sesi dışarı çok az veriyor ve çok rahat. Bu fiyata tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Merhaba, bende bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Güncel olarak tekrar kulaklık hakkında yorum yapabilirseniz sevinirim.
Merhabalar. Ben 150TL'ye almıştım şuan fiyatı kaç oldu bilmiyorum ama hala kullanıyorum bir sorun çıkarmadı. Yorumlarımda bir değişiklik yok :)

Ucuz fiyatlı USB girişli kulaklık arıyorum. Düzgün bir marka olsun yeter. Her gün Online toplantı yapıyoruz ayrıca arada bir arkadaşlarla oyun oynuyoruz onun için lazım. Ses anlaşılır gidip gelsin yeter, sürekli kullanmayacağım hoparlörden dinlemeyi daha çok seviyorum ama mecbur lazım :) 250 civarlarına çıkabilirim.

Jak girişli ve dandik markalar önermeyin lütfen tek giriş var onda da ses sistemi bağlı sök tak yapmak istemiyorum.

Ben bunu bulabildim sizce alınır mı tavsiye eder misiniz?
Belki arayan olur diye yazıyorum. Philips TAG3115 aldım.
7.1 açılıp kapatılmıyor. Çok yükses ses çıkmıyor ama bence yeterli. Ses kalitesi de idare eder.
Basslar biraz zayıf sürekli müzik dinliyorsanız önermem ama oyun için çok ideal bence.
Mikrofonu çok iyi ses iletiyormuş discord'daki arkadaşlar çok beğendiklerini söylediler.
Sesi dışarı çok az veriyor ve çok rahat. Bu fiyata tavsiye ederim.
6 ay olmuş, kulaklığın son durumu nedir hocam?

Geri
Yukarı