500-600 TL'ye ekipman tavsiyesi

• Konuyu başlatan Yuuji
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 669
Şuraya kadar çok iyi gidiyordu.

Neden? :)

Logitech g203 modeli gayet iyi bir mouse.

Ben olsam Razer DeathAdder v2 mini alırdım fakat arkadaşa seçenek olması için sundum. Logitech alsa da üzülmez. Türkiye'de en çok satan mouse modelinden biri.

+ olarak garanti hizmetleri için bile marka tercih edilir. Elimde Logitech G213 model klavye vardı, klavyenin tuşu basmamaya başlamıştı, garantiside yoktu. Logitech Hollanda ile iletişime geçtim, benden video istediler. Video'yu youtube'a yükleyip link gönderdim. Adamlar 3 gün içinde Hollanda'dan kapıma kadar yeni klavye gönderdiler. Ne kargo parası, ne vergi, hiç bir şey ödemedim. Eski klavyeyi de istemediler. Hala duruyor.

Açıkçası ben bu hizmeti başka hiç bir markada alamadım. Elimde SteelSeries Rival 600 mouse var. Yan kapakları yapış yapış olmaya başlamıştı (kronik sorun), iletişime geçtim. Yan kapak talebinde bulundum. Tamam dediler. 2 ay bekledim. 2 ay sonra bir daha yazdım, unuttuk yarın gönderiyoruz dediler. Bunun üstüne 1 ay daha bekledim ve kapaklar anca elime ulaştı. Evet sonunda geldi ama 3 ay bekledim. Logitech 3 günde yeni klavyeyi kapıma kadar gönderdi.
Mouse, Deathadder V2 mini modelini alıyorum. @mar00n Bayağı ısrar etti ona güvenerek bir dahaki ay CH321 modelini alacağım incelemesi ikisininde gelecek. Önerileriniz için teşekkür ederim, konu kilitlenebilir. @Asım Demir
Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın. 👍

Mouse, Deathadder V2 mini modelini alıyorum. @mar00n Bayağı ısrar etti ona güvenerek bir dahaki ay CH321 modelini alacağım incelemesi ikisininde gelecek. Önerileriniz için teşekkür ederim, konu kilitlenebilir. @Asım Demir
Elleriniz büyük ve palm tutuyormuşsunuz memnun olacağınızı sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı