600 TL'ye gaming ekipman önerisi

258375

Hectopat
Arkadaş yeni PC topladı, çevre birimleri için 600 TL ayırdı. RGB gaming fare + mekanik klavye + kulaklık almak istiyor. Önerileriniz nedir? Kendim bunu düşündüm ama sizin fikrinizi almak isterim.

İyi bir kombinasyon önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kullanmak gerekiyor. Kullanmadan nereden bileceksiniz?
Malzeme konusunda mühendisliğim ve donanım konusunda da yeterince bilgim var bu alanda çalışıyorum. Bunlar bir yana araştırarak öğrenme kabiliyetim var. Bir şeylerin iyi olup olmadığını anlamak için kullanmak gerekmiyor. Sesine veya mikrofonuna kullanmadığım için yorum yapamayacak olsam da malzeme kalitesinin vasatın çok altında olduğunu biliyorum.

Gamepower düşük bütçe üretiyor. O fiyata Razer, Corsair, SteelSeries ve Coolermaster kalitesi beklemezsin. Gamepower Saber kullanıyorum gayet kaliteli. Fiyatına göre en fiyat performansı diyebilirim. Alıpta duvara fırlatmayacağız sonuçta.

Gamepower düşük bütçe üretiyor. O fiyata Razer, Corsair, SteelSeries ve Coolermaster kalitesi beklemezsin. Gamepower Saber kullanıyorum gayet kaliteli. Fiyatına göre en fiyat performansı diyebilirim. Alıpta duvara fırlatmayacağız sonuçta.
Kaliteli değil. Fiyatına göre kalite diye bir şey de söz konusu değil. O fiyata oyuncu kulaklığı olmaz, olursa da oyuncu kulaklığı özelliklerini gösteremez. O sadece vasıfsız bir kulaklık ve vasıfsız bir mikrofondur. Aynı fiyata gider standart bir kulaklık ve mikrofon alırsın daha çok işini görür. Bu konuda seninle tartışmayacağım. Bildiğin gibi yapabilirsin. Hayatında kulaklık kullandığından şüpheliyim.

Kaliteli değil. Fiyatına göre kalite diye bir şey de söz konusu değil. O fiyata oyuncu kulaklığı olmaz, olursa da oyuncu kulaklığı özelliklerini gösteremez. O sadece vasıfsız bir kulaklık ve vasıfsız bir mikrofondur. Aynı fiyata gider standart bir kulaklık ve mikrofon alırsın daha çok işini görür. Bu konuda seninle tartışmayacağım. Bildiğin gibi yapabilirsin. Hayatında kulaklık kullandığından şüpheliyim.
Mert Ilgan yazışmaları takip ettim de; bu akşama bir video yetiştireceğim. Eğer objektif olacağına inanıyorsan izle derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı