500-600 TL'ye Klavye Önerisi

Bütçe
500-600

Bilalkeskin

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, 2 hafta öncesine kadar eskiden almış olduğum Logitech G710+ klavyeyi kullanıyordum fakat abime vermek istedim. Yeni ve G710+'ya göre daha küçük bir klavye alacağım. Hem günde 1-2 saat oyun için hem de müzik yaparken kullanacağım. Devasa olmayan nizami bir klavye arıyorum. Masamda ekstra ekipmanlar olunca G710+ büyük kalıyordu. Güncel klavye fiyatları çok artmış, maksimum 500-600 TL civarlarında mümkün olduğunca kaliteli bir ürün arıyorum. Switch türü ve klavye sesi benim için çok önemli değil. Benim için önemli olan ergonomik bir boyutu olması, G710+'nın makro tuşları ve üst kısmının klavye Memory ve parlaklık tuşu vs. ile dolu olması gereksiz benim adıma, çok kullanmadım. RGB olsun, küçük olsun, mekanik olsun yeterli. Şu iki klavyeyi buldum ve özellikle MSI hoşuma gitti. Boyutları da fena değil benim için ve ASUS şu anda indirimde, siz ne önerirsiniz?

MSI Vigor GK50 Low Profile TR RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Bunları gösterme sebebim maksimum fiyata örnek vermek. Hem markalar güvenilir hem de yazılımları güzel, eğer 300-400 TL'ye alternatif biliyorsanız onlara da yönebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
%60 klavyelere sicak bakarsaniz:

Aslında güzel ve kullanışlı görünüyor ama %60 klavyeler pek bana göre değil gibi, şu anda geçici olarak kullandığım microsoft designer bluetooth,39cm uzunluğu 11.5cm genişliği ile beni oldukça tatmin ediyor boyut olarak, en minimal boyut olarak yukarıda önerilen bloody olabilir belki ama sağ kısımdaki sayı tuşları yok sanırım, bilemedim. 870r modelinde var, o olabilir alternatif için.
1615976609062.png

Bütçeyi aşabilirseniz bunları öneririm. Sessiz olarak:
Sesli isterseniz:
Razer’i deneme fırsatım oldu sesli isterseniz kesinlikle alınabilir.

Hocam sizin sayenizde %60 ve daha kaliteli klavye alıyoruz. Kemove yurtdışında çok öneriliyor.

Ben olsam %60 olanlardan birini alırdım.
Sizce Anne Pro 2 mi yoksa Kemove mu?

Geri
Yukarı