500-600 TL’ye kulaklık önerisi

QuasarWhisper

Centipat
Yer
Antalya
Çin'den dandik ürünler alıp üstüne marka basıyorlar özeti.

Bu markalar bildiğim kadarıyla kendileri üretmiyor. Markasız ürünleri alıp üstüne marka basıyorlar. Ve genelde malzeme ve yazılımları kötü olur.

Her markanın iyi ve kötü ürünleri var, öncelikle bunu belirteyim. Yani sadece markaya bakılıp ürün alınmaz. Konuya gelirsek de, Rampage'in ürettiği ürünlerin çoğu fason üretim ve düşük kalitede ürünler. Tek tük iyi ürünleri de çıkar.

Kendi sorunuza kendiniz cevap vermişsiniz zaten.

Peki, yeni alacağım kulaklık için hangi markayı önerirsiniz? 500-600 bütçe.

Bütçe artamazsanız:

Artarsanız:

Artıp Nays ile almanızı %10 iadeyi alıp kenara çekilip keyfinize bakmanızı öneririm.

İnternette kafa tarafının kırıldığına dair veriler var evet ve inkâr etmiyorum fakat, bir sorun olduğu takdirde Corsair ile iletişime geçerseniz sizlere sıfır ürün yolluyor, bu fiyata daha iyi bir alternatif düşünemiyorum.

H2016D kulaklığı aldıktan 1-2 ay sonra kablosu tutukluk yapmaya başladı, ardından sağ tarafın sesi gitti en son kulaklık komple meftâ oldu. Aynı markanın KB487L klavyesini kullanıyordum, 4-5 ay sonra komple gitti klavye sadece ışığı yanıyor tepki yok.

Yani anlayacağınız Gamenote markasıyla pek iyi tecrübelerim yok fakat kullanan çoğu kişi memnun ve bu fiyatlarda çok da rakibi yok.

Aynı fiyat bandında kulaklık bakıyorum, fiyatı biraz arttırırsanız şu model güzel gibi duruyor.

Bütçe artamazsanız:

Artarsanız:

Artıp Nays ile almanızı %10 iadeyi alıp kenara çekilip keyfinize bakmanızı öneririm.

İnternette kafa tarafının kırıldığına dair veriler var evet ve inkâr etmiyorum fakat, bir sorun olduğu takdirde Corsair ile iletişime geçerseniz sizlere sıfır ürün yolluyor, bu fiyata daha iyi bir alternatif düşünemiyorum.

H2016D kulaklığı aldıktan 1-2 ay sonra kablosu tutukluk yapmaya başladı, ardından sağ tarafın sesi gitti en son kulaklık komple mevta oldu. Aynı markanın KB487l klavyesini kullanıyordum, 4-5 ay sonra komple gitti klavye sadece ışığı yanıyor tepki yok.

Yani anlayacağınız Gamenote markasıyla pek iyi tecrübelerim yok fakat kullanan çoğu kişi memnun ve bu fiyatlarda çok da rakibi yok.

Aynı fiyat bandında kulaklık bakıyorum, fiyatı biraz arttırırsanız şu model güzel gibi duruyor.

Arkadaşlar hangisini alayım4 kişi öneri yapmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı