500-600W Sessiz PSU Tavsiyesi

Samed Babadağ

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bana Seasonic, Thermaltake, Highpower, FPS, SilverStone, Evga gibi markaların kaliteli, olabilirse modüler ya da yarı modüler 500-600w PSU önerisi yapabilir misiniz? (PSU'nun sessiz ve CW sorunu olmaması çok önemli.) Ayrıca kabloları örgülü olmalı. Bütçem maksimum 500 TL.
Bende Rampage 600w 80Plus PSU var. Fanı çok ses yapıyor ayrıca cw sorunu da var ve hepinizin bildiği üzere kendisi patlamaya hazır bir bomba. Sistemi açmaya korkuyorum. Bu lanet PSU'dan kurtulmam gerek önerilerinize açığım arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an hem sessiz hem de kaliteli, bütçene uygun olarak bu model mevcut piyasada. (Modüler değil) Bende uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnunum. Kasan uygun olduktan sonra fazla olan kabloları rahatça gizlersin sıkıntı olmaz.

Seasonic 620W 80+ Bronze S12II Güç Kaynağı

Bu ürün nasıl?

Hala güç kaynağına karar vermemişsin, bence boşuna bakıyorsun. Seasonic 620W 80+ Bronze S12II al ve arkana bile bakma :)

Hala güç kaynağına karar vermemişsin, bence boşuna bakıyorsun. Seasonic 620W 80+ Bronze S12II al ve arkana bile bakma :)
Fakat önerdiğiniz PSU çift kanal üzerinden 576w güç veriyor. PSU'nun 12v tek kanaldan güç vermesi daha iyi olduğunu duymuştum. Yanılıyo muyum? Bu yüzden önerdiğiniz PSU'yu almaya tereddüt ettim. Ayrıca fiyat olarak Highpower daha mantıklı bir seçim olarak geldi. Yarı modüler olmasıda büyük bir etken oldu benim için.

Cooler master alabilirsin, PSU’ları çok sessiz.
Modüler ve yarı modüler modelleleri biraz pahalı ama kesinlikle parasını hak ediyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı