500-700 TL arası blue switch klavye önerisi

Son düzenleme:
Hocam arkadaş bütçesini belirtmiş . Siz gelip bütçesinin nerdeyse %30 üstü bir ürün öneriyorsunuz.
Belirttiğiniz klavye çöp bir ürün hocam. Üstüne biraz daha eklenip daha kaliteli bir şey alınabilir. Şimdi size anlatamam neden çöp olduğunu bugün bayağı yoruldum şu iki arkadaşı pingliyorum o size anlatacaktır.

@Yağız Özel, @N1cht hocam rica edersem anlatır mısınz?​

Belirttiğiniz klavye çöp bir ürün hocam. Üstüne biraz daha eklenip daha kaliteli bir şey alınabilir. Şimdi size anlatamam neden çöp olduğunu bugün baya yoruldum şu arkadaşı pingliyorum o size anlatacaktır.

@Yağız Özel

T60'ı 8 ay kullanmış biri olarak klavyenin switchleri kötü, bende bozulma sorunu olmasa da yaşayan çok. Kullandığım en rahatsız klavyedir kendisi. Onun yerine 75 TL'ye klavye almak daha mantıklı ben öyle yaptım 8 ay sonra.

Belirttiğiniz klavye çöp bir ürün hocam. Üstüne biraz daha eklenip daha kaliteli bir şey alınabilir. Şimdi size anlatamam neden çöp olduğunu bugün baya yoruldum şu arkadaşı pingliyorum o size anlatacaktır.

@Yağız Özel hocam rica edersem anlatır mısınz?​

Hocam herkesin kullanım amacı ve beklentisi farklı olabilir . Bence kendi keyfinize göre ürün önermek yerine talebi doğrultusunda ürün önermeniz daha doğru olur .

Hocam herkesin kullanım amacı ve beklentisi farklı olabilir . Bence kendi keyfinize göre ürün önermek yerine talebi doğrultusunda ürün önermeniz daha doğru olur .
Talep olsa da 500-700 TL arasında mekanik klavye almak mantıksızdır ancak Ak680 indirimde vergi dahil 550-700 TL civarına düşüyor o alınabilir. Onun dışında 100 TL'ye rastgele klavye almak daha mantıklı.

Geri
Yukarı