500-700 TL arası blue switch klavye önerisi

T60'ı 8 ay kullanmış biri olarak klavyenin switchleri kötü, bende bozulma sorunu olmasa da yaşayan çok. Kullandığım en rahatsız klavyedir kendisi. Onun yerine 75 TL'ye klavye almak daha mantıklı ben öyle yaptım 8 ay sonra.
600 tl lik klavye ile 1000+ lira klavye yi karşılaşırsanız evet kötü. Ama 6 aydır kullanan biri olarak da kesinlikle dediğiniz kadar kötü değil.

600 tl lik klavye ile 1000+ lira klavye yi karşılaşırsanız evet kötü. Ama 6 aydır kullanan biri olarak da kesinlikle dediğiniz kadar kötü değil.
Bakın bu tür teknolojik araçlarda kaliteli mal kullanılmadığı için mevzu "teknoloji şans işidir" mevzusuna dönüyor. Siz 6 ay sorunsuz kullandınız ama konu sahibine belki de 2 ay içinde arıza çıkacak. Trendyol yorumlarına bakarsanız zaten bir çok kullanıcıda ilk 1-2 ay içinde shift tuşu gibi w,a,s,d tuşları gibi tuşlarda çift tıklama ve basmama sorunu çıkmış.

Hayatımda boyunca ucuz klavye kullandım onların rahatlığının %50'sini vermedi üstüne %60 olduğu için F tuşları yok ve yön tuşlarını kullanırken "." kullanamamak her seferinde modunu değiştirmek sinir bozucuydu, günlük hayat için çok kötü bir deneyimdi. Şu an kullandığım klavye Akko 5108 ve 5087B 2000TL klavye ile kıyaslamak doğru değil ancak %10'ları kadar rahat değil. Üstüne hotswap olmadığı için switch basmama, bozulma gibi sorun yaşayan çok. İndirim bekleyip Ak680 almak en mantıklısı bu bütçede.

Hayatımda boyunca ucuz klavye kullandım onların rahatlığının %50'sini vermedi üstüne %60 olduğu için F tuşları yok ve yön tuşlarını kullanırken "." kullanamamak her seferinde modunu değiştirmek sinir bozucuydu, günlük hayat için çok kötü bir deneyimdi. Şu an kullandığım klavye Akko 5108 ve 5087B 2000TL klavye ile kıyaslamak doğru değil ancak %10'ları kadar rahat değil. Üstüne hotswap olmadığı için switch basmama, bozulma gibi sorun yaşayan çok. İndirim bekleyip Ak680 almak en mantıklısı bu bütçede.
Hocam bana mı öyle geldi yoksa tümden sıkıntılı mı bilmiyorum ama Ak680'in Drinkey switchleri bana bayağı bir dandik geldi. Klavyede 2 hafta içinde 3 switch bozuldu. Ama hot swap olduğu ve kablosuz olduğu için mantıklı oluyor.

Hayatımda boyunca ucuz klavye kullandım onların rahatlığının %50'sini vermedi üstüne %60 olduğu için F tuşları yok ve yön tuşlarını kullanırken "." kullanamamak günlük hayat için çok kötü bir deneyimdi. Şu an kullandığım klavye Akko 5108 ve 5087B 2000TL klavye ile kıyaslamak doğru değil ancak %10'ları kadar rahat değil. Üstüne hotswap olmadığı için switch basmama, bozulma gibi sorun yaşayan çok. İndirim bekleyip Ak680 almak en mantıklısı bu bütçede.
Hocam %60 klavye tercih meselesidir . Kimine göre kullanışsız kimine göre kullanışlı. Konu sahibi %60 klavye olabilir dediği için attım. Keza yanlış bilmiyorsam önerdiğiniz klavyede %60 .

Hocam %60 klavye tercih meselesidir . Kimine göre kullanışsız kimine göre kullanışlı arkdaş olabilir dediği için attım. Keza yanlış bilmiyorsam önerdiğiniz klavyede %60 .
Doğru ancak o bütçede düzgün ancak %60 var. Bütçe arttırmak istemiyorsa %60'a katlanmak zorunda arkadaş. Bütçeyi arttırmak en mantıklı seçenek ya da düz klavye almak. Konu sahibinin keyfine kalmış artık ne alacağı.
Hocam bana mı öyle geldi yoksa tümden sıkıntılı mı bilmiyorum ama Ak680'in Drinkey switchleri bana bayağı bir dandik geldi. Klavyede 2 hafta içinde 3 switch bozuldu. Ama hot swap olduğu ve kablosuz olduğu için mantıklı oluyor.
Keşke iade etseydiniz başta.
Belirtmeyi unuttum çoğu ürününde RGB yazıp rainbow gönderiyorlar bendeki rainbow idi üstüne yazılımı da yok rainbow için.

Doğru ancak o bütçede düzgün ancak %60 var. Bütçe arttırmak istemiyorsa %60'a katlanmak zorunda arkadaş. Bütçeyi arttırmak en mantıklı seçenek ya da düz klavye almak.

Aliexpress'den aldığım için iade edemezdim, zaten neredeyse aldığım fiyata sattım gitti. 😁

Doğru ancak o bütçede düzgün ancak %60 var. Bütçe arttırmak istemiyorsa %60'a katlanmak zorunda arkadaş. Bütçeyi arttırmak en mantıklı seçenek ya da düz klavye almak.

Hocam haklısınız bütçesini artırıp daha iyi modellere ve markalara bakabilir. Ama söylediğiniz gibi 100 tl lik normal klavyeler ile kıyaslamak abartı dan başka birşey değil.

Geri
Yukarı