500-700 TL fare önerisi

beruxen

Kilopat
Daha fazla  
2016 yılında aldığım G102 Prodigy faremin orta tıklama tuşu bozuldu. Şimdi bu fareyle uzun süre LoL, CS vb oyun oynadım. Boyutu elime tam oturuyor. Aynısını alayım dedim herkes kötü demiş forumda. Sizlerin önerdiği dayanıklı ve makrolu model var mı?

2016 yılında aldığım G102 Prodigy faremin orta tıklama tuşu bozuldu. Şimdi bu fareyle uzun süre LoL, CS vb oyun oynadım. Boyutu elime tam oturuyor. Aynısını alayım dedim herkes kötü demiş forumda. Sizlerin önerdiği dayanıklı ve makrolu model var mı?

Size bir şey diyeceğim bi şansınızı deneyin benim mausemin skatezleri aşınmıştı skatez talep ettim yeni mause yolladılar sizde skatezim aşındı diyip yeni skatez yada mause talep edin yollayacaklardir bana fazladan mause yolladılar yedekte duruyor

Size bir şey diyeceğim bir şansınızı deneyin benim faremin skatezleri aşınmıştı skatez talep ettim yeni mouse yolladılar sizde skatezim aşındı deyip yeni skatez ya da mouse talep edin yollayacaklardir bana fazladan mouse yolladılar yedekte duruyor

Hocam aradan çok süre geçti yollarlar mı sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı