500-700 TL klavye önerisi

Bütçe
500-700TL

omerfoztrk

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 500-700 lira aralığında mekanik (mecha-membran mantıklı mı bilmiyorum) bir klavye arıyorum. Deneyimlerinizi ve önerilerinizi benimle paylaşabilir misiniz acaba?

Bunu kullanıyorum, öneririm:
Mekaniğin ötesi, optik anahtarlı. 100 milyon tuş ömrü, suya dayanıklı, mekanik klavyelerde zamanla oluşan oksitlenme, çift tıklama sorunu gibi sorunlar olmuyor. İlk bu firma kullandı bu anahtarları sonra Razer Huntsman ile bu anahtarları kullandı. Diğer firmalar da başladı optik anahtarlı ürünlerini çıkarmaya.
Biraz araştırırsanız anlarsınız.

Cynosa biraz düşük kalite. Ornata iyidir ama Ornava V2'lerde Türkçe Q yok diye biliyorum zaten V1 ile V2 pek fark yok dişe dokunur bir değişiklik yapmamışlar. Klavye rahat, kullanışlı zevk için alınır.
V2'de ses tekerleği ve multimedya tuşları olmasına rağmen V2 daha ucuz. Aralarındaki tek fark oyunlar ile uyumu ses tekerleği.

Türkçe Q olmaması bir problem değil benim için o yüzden hoşuma gitti, kafamdaki tek soru bu fiyata yakın veya aynı bazda mekanik klavye bulabilir miyim ve daha mantıklı olur mu? @hadwiger

Biraz düşük kalite. Ornata iyidir ama ornava v2'lerde Türkçe Q yok diye biliyorum zaten V1 ile V2 pek fark yok dişe dokunur bir değişiklik yapmamışlar. Klavye rahat, kullanışlı zevk için alınır.

Geri
Yukarı