500-700 TL klavye önerisi

Bütçe
500-700 TL
İsterseniz indirim takip edin. CK352 veya XPG Summoner indirim ile 800'e düşer belki. Acil ise K552 almaktan daha iyi bir seçim yok gibi duruyor. CK352 2 gün önce 650'ye düşmüştü. Çok iyi fiyattı.

Hocam şu an XPG Summoner kullanıyorum desem gülersiniz :D
Şikayetçi olduğum şeyler var spaceyi geri çekerek basınca takılıyor ve kulaklığımda cızırtı yapıyor. İade edip daha uyguna bir klavye bakmayı düşünmüştüm ama bu fiyat bandında hem RGB hem red hem de numpadli klavye yok.

Gamepower sevmiyorum ki başka öneriler de var ama bu markalar ne allah aşkına en azından gamepower videoları var hatalarını biliyorsun bunun videosu 1-2 olsa o da allahın hangi diliyle siz düşünün.

1-2 tane öneri ile yeterli olacağını sanmıyorum ve bence konuyu uzatmadan ne bu markaları ne de gamepower almadan bitirelim.

Hocam şu an XPG Summoner kullanıyorum desem gülersiniz :D
Şikayetçi olduğum şeyler var spaceyi geri çekerek basınca takılıyor ve kulaklığımda cızırtı yapıyor. İade edip daha uyguna bir klavye bakmayı düşünmüştüm ama bu fiyat bandında hem RGB hem red hem de numpadli klavye yok.

CK352 var dediğim gibi. 900TL şu an fiyatı.

1-2 tane öneri ile yeterli olacağını sanmıyorum ve bence konuyu uzatmadan ne bu markaları ne de gamepower almadan bitirelim.
Altec Lansing'i Gamepower'den önce kullandım. Lansing'i arkadaşa satıp araştırmadan Gamepower aldım. Lansing'i 1 sene kullandım sorununu görmedim Gamepower'in ilk aydan ü tuşu basmamaya 3. aydan a dün akşam da shift tuşu basmamaya b aşladı.

Summoner'den daha iyi midir?
Summoner daha iyidir. Ama CK352 de güzeldir.

Altec Lansing'i Gamepower'den önce kullandım. Lansing'i arkadaşa satıp araştırmadan Gamepower aldım. Lansing'i 1 sene kullandım sorununu görmedim Gamepower'in ilk aydan ü tuşu basmamaya 3. aydan a dün akşam da shift tuşu basmamaya b aşladı.

Bende gamepower warlock 1 yıl boyunca sorunsuz kullandım fakat modelden modele değiştiğini görüyorum.

Bende gamepower warlock 1 yıl boyunca sorunsuz kullandım fakat modelden modele değiştiğini görüyorum.
Bende warlock kullanıyorum. İşi şansa bırakmamak lazım.

Summoner'den daha iyi midir?

Switch ve malzeme kalitesi olarak Summoner daha önde diye biliyorum. Ek olarak yazılım desteği vardı galiba Summoner'da. Red Switch ve RGB istiyorsunuz. Başka bir ürün aklıma gelmiyor.

Bir de bu ürün var. İndirime girmesini bekliyorum ben de. Yarı fiyatına kadar düşüyormuş sanırım.

Altec Lansing'i Gamepower'den önce kullandım. Lansing'i arkadaşa satıp araştırmadan Gamepower aldım. Lansing'i 1 sene kullandım sorununu görmedim Gamepower'in ilk aydan ü tuşu basmamaya 3. aydan a dün akşam da Shift tuşu basmamaya b aşladı.

Summoner iyi de yazılımı çok karışık ve modları az. Ve dediğim gibi space tuşu arada takılıyor çözümü var mı? Bir de kulaklıktan dip ses geliyor renkleri yanarken.

Çok iyi anlayan yok mu klavye RGB'si neden ses yapar kulaklıkta?

Geri
Yukarı