500-750TL ders notları için tablet kalemi önerisi

Bu tür kalemler tabletlere özel. Dokunmatik desteği olan normal kalemler var fakat tablete not tutmak konusunda işe yaramaz. Eğer tabletiniz kalem destekliyorsa kendi kalemini alacaksınız. Öbür türlü olmaz malesef.

Bu tür kalemler tabletlere özel. Dokunmatik desteği olan normal kalemler var fakat tablete not tutmak konusunda işe yaramaz. Eğer tabletiniz kalem destekliyorsa kendi kalemini alacaksınız. Öbür türlü olmaz maalesef.

iPad 6.nesil var elimde uyumlu olarak Apple Pencil var ve 2.500TL gibi bir fiyatı var amazonda gezerken MoKo Stylus Pen for iPad, Tilt & Palm Rejection Magnetic Active Pen, Digital Stylus Pencil with Camera Shutter Remote Control Compatible with 2018-2022 Apple iPad 9/8/7/6th Gen/Pro 11-12.9 Inch/Air 5 : Amazon.com.tr: Elektronik bunu buldum bu da işimi görmez mi hem çok daha ucuz? Tam olarak kurduğun cümleyi anlamadım.

iPad 6.nesil var elimde uyumlu olarak Apple Pencil var ve 2.500TL gibi bir fiyatı var amazonda gezerken MoKo Stylus Pen for iPad, Tilt & Palm Rejection Magnetic Active Pen, Digital Stylus Pencil with Camera Shutter Remote Control Compatible with 2018-2022 Apple iPad 9/8/7/6th Gen/Pro 11-12.9 Inch/Air 5 : Amazon.com.tr: Elektronik bunu buldum bu da işimi görmez mi hem çok daha ucuz? Tam olarak kurduğun cümleyi anlamadım.
Tamam bu destekliyormuş IPad 6'yı.

Yeni konular

Geri
Yukarı