500-800 bin TL araç önerisi

800k ZED

Kilopat
Merhaba,
500 bin - 800 bin aralığında sıfır araç bakıyorum. Önerebileceğiniz güzel bir model var mıdır? Uzun bir zaman kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Egea cross önerir misin?

O tarz pek düşünmüyorum. SUV tarzında olursa işime gelir.

Hocam SUV tarzında hem otomatik hem de konforlu bir araç var aslında. Düşünürseniz Citroën'i̇n C3 Aircross modellerine bakmanızı öneririm. Alırsanız benzinli modelini alın. Bütçe olarak orta paketi bütçenize uygun gibi duruyor. Boş paketi aşırı boş ancak orta paketleri gayet ideal. Arabayla ilgili sorunuz varsa sorabilirsiniz. Ortalama 3 - 4 aydır kullanıyorum aracı.

Hocam SUV tarzında hem otomatik hem de konforlu bir araç var aslında. Düşünürseniz Citroën'i̇n C3 Aircross modellerine bakmanızı öneririm. Alırsanız benzinli modelini alın. Bütçe olarak orta paketi bütçenize uygun gibi duruyor. Boş paketi aşırı boş ancak orta paketleri gayet ideal. Arabayla ilgili sorunuz varsa sorabilirsiniz. Ortalama 3 - 4 aydır kullanıyorum aracı.

Bu arada bütçenize en Full paketi de yetiyormuş. En Full paketlerine de bakabilirsiniz.

Bu arada bütçenize en Full paketi de yetiyormuş. En Full paketlerine de bakabilirsiniz.
Cevabın için teşekkürler. Şu an bayilerde araç yok fakat gidip inceleyeceğim. Yakıt tüketimi ve sevdiğiniz özelliklerini söyleyebilir misin ? İlk aracım olucak o yüzden alabileceğim en iyi aracı tercih etmeye çalısıyorum.

Geri
Yukarı