500-800 bin TL araç önerisi

Burak İncehasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an elimizde 2004 model Honda Accord var, arabayı çok sevsem de bizimkiler satmaya karar verdiler, bu fiyat aralığına ne alınabilir, önceliğim D segment fakat güzel bir C segment varsa o da olur, tek isteğim motor gücünün çok düşük olmaması, 140-150 beygir civarında veya üstünde ne önerirsiniz?

Aşırı hakim olduğum bir konu değil illaki yanlış bildiğim bir şey vardır ama.
Renault Laguna 3'ler belki cezvedebilir. Arkadaşımda 1.5 dCi Executive var memnundu.

Şu an elimizde 2004 model Honda Accord var, arabayı çok sevsem de bizimkiler satmaya karar verdiler, bu fiyat aralığına ne alınabilir, önceliğim D segment fakat güzel bir C segment varsa o da olur, tek isteğim motor gücünün çok düşük olmaması, 140-150 beygir civarında veya üstünde ne önerirsiniz?
Beğenirsen VW CC bakabilirsin. 2012 1.4 TSI Exculusive 160 beygir. Bu fiyat aralığında temiz, km düşük bulabilirsin.

Beğenirsen VW CC bakabilirsin. 2012 1.4 TSI Exculusive 160 beygir. Bu fiyat aralığında temiz, km düşük bulabilirsin.
Sanmıyorum o fiyatlara değişensiz, az boyalı, düşük KM 'li vs. temiz bir araç olsun. Ancak B7 kasa 150 bine kadar 122 HP 'likler var, tavsiye edebilirim aynı şekilde. CC kötü demiyorum, aksine çok güzel araba, hoşuna giden adam için biçilmiş kaftan. Ancak bu bütçede bulunabilir mi bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı