500 - 800 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
800

FatZEUS

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar forum üzerindeki arkadaşların ciddiyetle yaklaşıp bana yardımcı olabileceklerini düşünerek bu konuyu açmak istedim.
Beklentilerim
Sorun yaşamayacağım türde.( Zamanla ledi gitti, tuş basmıyor, tuşa basarken zamanla klavyeden fırlıyor vs sorunları özellikle yaşamayacağım)
Enter tuşu büyük olmalı. (illla büyük olacak diye bir kaide yok ama olursa iyi olur)
Deneyim sahibi olan izlenimleri olan arkadaşların tavsiye vermesi benim için daha iyi olacaktır.
Switch beklentim ( Red / Blue)

Türkçe harfleri barındırması.
Bilek destekli olması önceliğimdir.

Önermemeniz gereken klavyeler arasında ''Gamepower'' olursa sevinirim. Çünkü hakkında çok fazla şikayet sorun yaşayan insanların olduğuna şahit oldum.

Ne yapmam gerekiyor bir klavyeye 2000₺ 3000₺ para verip SteelSeries Apex7, ASUS ROG falan mı almam gerekiyor? Alabileceğim Max klavye Corsair K68 Cherry MX olur ona da aşırı şüpheyle yaklaşıyorum.

Kaliteli marka bulamazsınız demek istedim Rampage falan çıkar oda zaten.

Dediğim gibi alabileceğim maksimum bandında klavyenin markası Corsair K68 Cherry MX olur ona da aşırı şüpheyle yaklaşıyorum. Nihayetinde insanlar o kadar para döküp sorun yaşıyor ve ben bu sorunu yaşamak istemiyorumi.

merhaba arkadaşlar forum üzerindeki arkadaşların ciddiyetle yaklaşıp bana yardımcı olabileceklerini düşünerek bu konuyu açmak istedim.
beklentilerim
sorun yaşamayacağım türde.( zamanla LED'i gitti, tuş basmıyor, tuşa basarken zamanla klavyeden fırlıyor vs sorunları özellikle yaşamayacağım)
enter tuşu büyük olmalı. (illla büyük olacak diye bir kaide yok ama olursa iyi olur)
Deneyim sahibi olan izlenimleri olan arkadaşların tavsiye vermesi benim için daha iyi olacaktır.
Switch beklentim ( red / Blue)

Türkçe harfleri barındırması.
Bilek destekli olması önceliğimdir.

önermemeniz gereken klavyeler arasında "Gamepower" olursa sevinirim. Çünkü hakkında çok fazla şikayet sorun yaşayan insanların olduğuna şahit oldum.

Hocam bu fiyata en iyi Galax Stealth 03 var ama İngilizce Q klavye. Eğer bakmadan yazıyorsanız sıkıntı yaşamazsınız.

Geri
Yukarı