500-800 TL'ye kablosuz fare önerisi

Rival 3 Wireless kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

Rival 3 Wireless kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

Bende de o 2 yıldır var Wireless olmayanı ama bozulmaya başladı DPI değiştirme kısmı falan takıldı bozuldu ondan bir de kablo çok sakat iş ondan Wireless yazdım.

Hocam bu güzelde tipini çok beğenmedim ama aklımda.

Yani RGB'si çok olan ürünlerin batarya süreleri Max 7 gün oluyor genelde, Rival 3 1 ay dayanıyor, Bluetooth ile ise 6 ay oldu değiştirmedim BİM pillerini.

ROG Pugio II modeline bakılabilir.
Şu an bunu kullanıyorum. Şekli hoşuna gider ve eline uygunsa öneririm. Hem Bluetooth hem 2.4 hem de kablolu olması baya kullanışlı yapıyor onu.

Tek kötü yanı başka ROG farelerde beyaz daha iyi olan skatezler varken bunda standart siyah olanın bulunması ve bir de kenarlarının sert silikon değil de tam plastik olması.

Şu an bunu kullanıyorum. Şekli hoşuna gider ve eline uygunsa öneririm. Hem Bluetooth hem 2.4 hem de kablolu olması bayağı kullanışlı yapıyor onu.

Tek kötü yanı başka ROG farelerde beyaz daha iyi olan skatezler varken bunda standart siyah olanın bulunması ve bir de kenarlarının sert silikon değil de tam plastik olması.

Ya benim Amerika'da akrabalarım var onlara G903 lightspeed 25k olanı 80 dolara falan getirtebiliyorum sizce iyi mi o

Yeni konular

Geri
Yukarı